המוציא להורג של דאע"ש: ילד בן 10

ארגון הטרור שזעזע את העולם בשורת מעשי הטרור שלו, הצליח להעלות שוב את הרף כשפרסם סרטון חדש שבו נראה ילד בן 10 מוציא להורג שני שבויים כפותים בירי מטווח אפס בראשם. בפעם הקודמת שבה כיכב בסרטון של ארגון הטרור, קרא הילד לחסידי דאע"ש באזור קזחסטן להצטרף לשורותיו

אחרי סדרת הסרטונים בכיכובו של "ג'ון הג'יהאדיסט", חושף דאע"ש את קוטל הכופרים החדש של הארגון: ילד בן 10. בסרטון שעלה ביממה האחרונה לרשת, נראה הילד מוציא להורג שני שבויים בירי מדויק בראשם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

במקביל לפעולות הטרור שהוא מוציא לפועל על אדמת סוריה, מבקש דאע"ש להמשיך ולזעזע את העולם בסדרת תיעודי ההוצאות להורג הידועות לשמצה שמבצעים פעיליו. בסרטון חדש מבית היוצר שלו, הצליח הארגון הקיצוני להעלות את רף הציניות כשהציג ילד בן 10 כלוחם הצעיר ביותר בין שורותיו.

בסרטון, שצולם ככל הידוע באזור קזחסטן, נראה הילד עומד לצדו של אחד מבכירי הארגון, כשהוא לבוש במדי קומנדו ואוחז בידו אקדח. על הקרקע לפניהם נראים שני שבויים כורעים על ברכיהם, כשהם כפותים ופניהם פונות למצלמה. השניים, טוענים בדאע"ש, הם למעשה סוכנים סמויים שהצליח המודיעין הרוסי לשתול בארגון.

בתום מה שנראה כמו משפט שדה קצר, מתקרב הילד לעבר השניים ויורה בראשם מטווח אפס. בקטע הווידאו המלא, שבחרנו לחסוך מכם, רוכן הילד מעל גופותיהם הירויות של השניים וממשיך לבצע בהם ירי מטווח קרוב.

למרות התקדים המזעזע, לא מדובר בהופעה הראשונה של הילד בסרטוני התעמולה של דאע"ש. בסרטון קודם שימש הילד כפרזנטור של הארגון בקליפ גיוס המתנדבים שהפיץ באזור קזחסטן.