הארלם שייק? לא במצרים: ארבעה נעצרו

סטודנטים שרצו להיות חלק מהטרנד העולמי ניסו לצלם בקהיר גרסה מקומית של הסרטון הוויראלי - אלא שתושבי המקום, שנחרדו לראותם לבושים בתחתונים בלבד, לא קיבלו זאת בהבנה: המון זועם תקף את הצעירים, שבסופו של דבר אף עוכבו לחקירה

צפו: "הארלם שייק" מול הפירמידות (יוטיוב)

שיגעון ה"הארלם שייק" נמשך: משטרת מצרים עצרה ארבעה סטודנטים בשעה שתיעדו את עצמם רוקדים בבגדים תחתונים כחלק מהמגפה הוויראלית השוטפת את הרשת בימים אלה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הארבעה, סטודנטים לרוקחות מקהיר, הכו בתדהמה את תושבי אחת משכונות מעמד הביניים בעיר, כאשר השילו מעליהם את בגדיהם והחלו לרקוד לצלילי מוזיקת ה"הארלם שייק" המסורתית.

הקהל ההמום, שהיה נוכח במקום, החל להכות את הסטודנטים נמרצות. התושבים האשימו את הארבעה כי ביצעו עבירות של אי צניעות, כך מדווחת המשטרה המקומית.

במצרים אמנם ישנם חוקים מחמירים ביותר הנוגעים לעבירות אי צניעות, אך הדבר לא מנע מקבוצות נוספות של צעירים מלהעלות מספר סרטונים מסוג "הארלם שייק" ליוטיוב. באחד מהסרטונים אף נראים הצעירים רוקדים על רקע הפירמידות העתיקות במדינה.

 

 

שיגעון הרשת החדש החל לאחר שבתחילת החודש העלתה קבוצת בני נוער מאוסטרליה סרטון באורך 31 שניות לרשת היוטיוב, שנקרא "הארלם שייק V1", ובו הם נראים בתחפושות ורוקדים לצלילי שירו של התקליטן באואר. מאז פרסומו, זכה הסרטון ליותר מ-19 מיליון צפיות, והפך, כאמור, למגפה חובקת עולם.