צפו: הנייה מכדרר באצטדיון הטרור שהופצץ ב"עמוד ענן"

ירי הטילים לעבר גוש דן בוצע מאצטדיון הכדורגל "ירמוכ" בעזה, מה שהפך אותו למטרה לגיטימית של חיל האוויר הישראלי. בסוף השבוע הגיעה לעזה משלחת כדורגלנים מצרית וקיימה משחק היסטורי באצטדיון ההרוס. אורח הכבוד היה ראש ממשלת חמאס הנייה – שהפגין כישורים מרשימים

משחק בין ההריסות: ראש ממשלת חמאס איסמאעיל הנייה, נטל אמש חלק במשחק ידידות שנערך בין כדורגלנים מצרים לפלסטינים באצטדיון הכדורגל "ירמוכ", שהופצץ במהלך מבצע "עמוד ענן" בעזה לפני שלושה חודשים. בעזה ציינו בהתרגשות את הגעתם של הספורטאים המצרים וערכו להם קבלת פנים ממלכתית.

הנייה מכדרר במגרש (חדשות 2)

בתמונות שפורסמו בכלי התקשורת של חמאס, נראה הנייה כשהוא לבוש בגדי ספורט שחורים ונעלי כדורגל, מפגין כושר מרשים ונוטל חלק פעיל במשחק. בעזה הדגישו את קיומו של המשחק "על חורבות האצטדיון שהופצץ - למרות ההרס שנגרם כתוצאה מההפצצה הציונית".

הפגין כושר מרשים (חדשות 2)

הנבחרת המצרית הגיעה לעזה ביום שבת. "אני מקווה שאשוב לפלסטין החופשית מהכיבוש הישראלי", אמר אחד הכדורגלנים המצרים עבד אל-חמיד בסיוני. "כמצרי וכספורטאי אני חש שמחה גדולה עם כניסתי לעזה המפוארת. זהו יום היסטורי, אני מצפה לשובי לרצועה".

בעזה העניקו חשיבות רבה לביקור המצרי. שר הספורט בממשלת חמאס, מוחמד אל-מדהון, כינה את הגעת הנבחרת המצרית "ביטוי נוסף לשבירתה מצור הספורטיבי על עזה", והוסיף כי הוא מצפה שהביקור הזה יהווה הקדמה לביקורים נוספים של משלחות ספורט לעזה.