בתו של ג'עברי: "אבא רצה למות כשהיד"

עם עגיל, קוקו וסרט ירוק למצחה - מחייכת למצלמה בתו הקטנה של רמטכ"ל חמאס אחמד ג'עברי ומספרת על תחושותיה בעקבות חיסול אביה בפרוץ מבצע "עמוד ענן". "אני עצובה כי אבא שלי מת כשהיד, אבל שמחה שעזה ניצחה", היא אומרת. "אבא רצה להיות שהיד - וקיבל מה שהוא רצה"

בתו של ג'עברי. "אבא מת כשהיד" (חדשות 2)

ראש הלשכה המדינית של חמאס חאלד משעל יעזוב היום את רצועת עזה, בתום ביקור היסטורי שנמשך שלושה ימים - אך האופוריה ברצועה נמשכת. בחמאס ממשיכים לעסוק בחגיגות חצי היובל מיום שבת האחרון, ששולבו ב"חגיגות הניצחון" ממבצע עמוד ענן - ובכלי התקשורת של הארגון משדרים בשידורים חוזרים את העצרת המרכזית בהשתתפות משלחת ההנהגה המדינית שביקרה בסוף השבוע ברצועה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

אחת הכתבות ששודרה במהדורת החדשות המרכזית של ערוץ הטלוויזיה של חמאס, עסקה באופן בו ציינה את החגיגות משפחת אל-ג'עברי, שראשה, רמטכ"ל חמאס אחמד אל-ג'עברי חוסל בפרוץ מבצע "עמוד ענן". כתב התחנה התלווה למשפחה בסדר היום הצפוף שלה ביום שבת האחרון, שכלל נסיעה משותפת לעצרת המרכזית.

בזמן הנסיעה לעצרת, מתנגן ברדיו "המנון הניצחון" של ארגון חיזבאללה, המשודר בדרך כלל בכלי התקשורת של הארגון בלבנון. אלא שהיום מציינים 25 שנה להקמת חמאס - וזוהי סיבה מספיק טובה להאזין לסיסמאות הארגון הלבנוני ולקבל מהן השראה. בתו של אל-ג'עברי, מאליכ, מספרת על תחושותיה בעקבות מות אביה. "אני עצובה כי אבא שלי מת כשהיד, אבל שמחה שעזה ניצחה", היא אומרת כשסרט ירוק של חמאס לראשה. "אבא שלי רצה למות כשהיד וקיבל את מה שרצה, השבח לאל".

הבת של ג'עברי מדברת - מתוך כתבת הטלוויזיה של חמאס:

אתמול ביקר משעל באוניברסיטה האסלאמית בעזה, ופנה לראש הממשלה בנימין נתניהו - האיש שיש לו איתו חשבון אישי ופתוח מאז ניסיון החיסול הכושל בעמאן ב-1997. "הרסתם את ביתו של אהוד ברק - ומי ייתן ותהרסו את ביתו של נתניהו", אמר משעל והביע תקווה שנתניהו יפרוש מהחיים הפוליטיים כפי שעשה שר הביטחון לפני שבועיים.

עוד בנושא:

משפחת ג'עברי בחברון מחלקת ממתקים

אלמנתו של אל-ג'עברי במונולוג: "לא חשש מ-F-16, צחק על המוות"

ילדיו של פעיל חמאס שחוסל: "נמשיך הג'יהאד, נשגר רקטות על היהודים"