תושב עזה קרא לבנו הנולד "פג'ר 5"

המסרים לפיהם חמאס ניצח את ישראל במבצע "עמוד ענן" חילחלו, ככל הנראה, היטב. תושב רצועת עזה החליט להעניק לילדו השישי שנולד בסוף השבוע את השם "פג'ר 5", על שם הרקטות ארוכות הטווח ששוגרו במהלך המבצע. "הטכנולוגיה של הטילים הללו כפתה על הכיבוש להיענות לדרישות ההתנגדות", הוא הסביר

ילד המחופש לפעיל חמאס, ארכיון (רויטרס)

מזל טוב, זה טיל: תושב רצועת עזה החליט לקרוא לבנו שנולד שלשום על שם "גיבור המערכה" של חמאס במבצע "עמוד ענן" והעניק לו את השם "פג'ר 5" - כך מדווח היום בכלי תקשורת המזוהים עם הארגון ברצועת עזה.

לתושב עזה מוחמד א-שאפעי נולד בסוף השבוע ילדו השישי. "החלטתי להעניק לבני את השם, כאות גאווה בהתנגדות הפלסטינית וכאות שמחה גדולה על פגיעת הטילים הללו בבאר שבע הכבושה", הוא סיפר לכלי התקשורת של החמאס. "הטכנולוגיה של הטילים הללו כפתה על הכיבוש להיענות לדרישות ההתנגדות".

א-שאפעי, תושב מחנה הפליטים א-נוסייראת במרכז רצועת עזה, סיפר עוד כי התכוון להעניק לבנו את השם "רמאח", על שמו של חברו רמאח אל-חוסני, אלא שהוא החליט לשנות את השם "לאור עוצמתו האדירה של הפג'ר 5 במערכה", לדבריו. הוא הודה לאירן על תמיכתה בפלגים החמושים בעזה, וקרא למדינות ערב להמשיך ולתמוך בתושבי עזה. "יש לחמש את הרצועה בכל הציוד הנדרש, על מנת להשיג את הניצחון על הכיבוש הישראלי", אמר. 

עוד בנושא:

ילדיו של פעיל חמאס שחוסל: "נמשיך הג'יהאד, נשגר רקטות על היהודים"