צפו: חמאס מזהיר מפלישה קרקעית

בחמאס ממשיכים בלוחמה הפסיכולוגית בצה"ל - והפעם נדרש לסוגיית הפלישה הקרקעית המסתמנת לעזה. בסרטון חדש ששודר היום שולח הארגון "איתות לחיל השיריון הציוני" ברקע תמונות ישנות של פגיעה, לכאורה בטנק צה"ל. כך זה נראה

לועגים ל"כיפת ברזל" (חדשות 2)

על רקע ההיערכות לפעילות קרקעית של צה"ל אפשרית ברצועת עזה, בחמאס ממשיכים בלוחמה הפסיכולוגית ובסרטון חדש מאיימים כי פלישה קרקעית תביא לפגיעה אנושה בישראל.

הסרטון, תחת הכותרת "איתות אל חיל השריון הציוני", שודר בצהריים בכלי התקשורת של הארגון בעזה. בעברית קלוקלת, מזהיר חמאס בסרטון על רקע תמונות של פגיעה בטנקים של צה"ל: "(האיתות) הבא יותר נורא".

סוגיית הפלישה הקרקעית לרצועת עזה שבה ועלתה בשלל הזדמנויות בשידורי התקשורת של החמאס. בין היתר, נדרש השבוע לסוגיה גם דובר הזרוע הצבאית של חמאס, אבו עוביידה, שאמר: "נחכה לחיילי צה"ל בכניסה לרצועה".

בכלי התקשורת של הארגון העזתי נמשכת הלוחמה הפסיכולוגית נגד ישראל כל העת. חרף הסרטונים הרבים והאיומים, גיבורת מבצע "עמוד ענן", מערכת "כיפת ברזל", כמעט ולא מוזכרת. במקרים בהם היא כן מוזכרת - שמה עולה לא אחת כ"כיפת קרטון", וזרוע התעמולה של הארגון מציג רק צילומי ארכיון של רקטות או טילים שכלל אינם קשורים למערכת. 

מבצע "עמוד ענן" - היום השביעי:

מורסי: מבצע צה"ל יסתיים היום

נתניהו: "מעדיף פיתרון מדיני"

הלחץ הבינלאומי: קלינטון מגיעה לישראל

מזכ"ל האו"ם: "להפסיק את הטרגדיה"

הבוקר: מטח של 16 רקטות לבאר שבע

ארה"ב סיכלה הצהרה במועצת הביטחון

דיווח מצרי: הפסקת אש - בתוך שעות

ארה"ב נערכת לפינוי אזרחיה מישראל

גלעד שליט על המבצע: "לבי עם החיילים"