צפו: המורדים בסוריה יורים אל ארמון הנשיאות

לראשונה מאז פרוץ מהומות הדמים, טענו היום אנשי האופוזיציה במדינה כי הצליחו לירות אש פגזים לעבר מעונו של בשאר אסד. הרשויות בדמשק מסרו כי כי לא נפגע איש, ולא נגרם נזק

ההסלמה בסוריה מגיעה עד לארמון הנשיאותי בדמשק: המורדים במדינה טוענים כי הצליחו היום לראשונה לירות פצצות מרגמה לעבר ארמונו של הנשיא באשר אסד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בצילומים שפרסמה חטיבת לוחמי "החוראן" של המורדים, נראה הירי לעבר הארמון. נכון לרגע זה עדיין לא ידוע אם נרשמו פגיעות במשכן הנשיא או בשדה התעופה הסמוך. במקביל, פרסמה ממשלת סוריה הודעה רשמית ובה הצהירה כי הארמון או מי מיושביו לא נפגע.

אזרחים בבירת סוריה סיפרו לסוכנות הידיעות רויטרס כי אש כבדה נורתה במהלך היום לעבר הארמון. לטענתם החטיאו המורדים את המטרה, אך פגעו בשכונת מגורים במחוז הקרוב למשכן. על פי דיווחי כלי התקשורת המקומיים, לפחות שלושה בני אדם נהרגו בהפגזה, 7 נוספים נפצעו.

ובינתיים, המאבק בין המורדים לנאמניו של אסד זולג גם לישראל: לאחר שאמש דווח כי אש נורתה לעבר רכבו של מפקד גדוד בצה"ל באזור רמת הגולן, מספר קליעים מנשק קל פגעו היום במצוב במרכז רמת הגולן. למרבה המזל, איש לא נפגע בתקרית שהופכת לתכופה יותר ויותר בימים האחרונים.