צפו: המורדים בסוריה מחלצים תינוקות ופגים

חילופי האש והקרבות בין כוחות אסד לאלה של המורדים בסוריה מחריפים ונמשכים כל העת. בין ערים ובתים מופצצים, גם בתי החולים נפגעים מעת לעת. בבית חולים קטן באזור אידליב שהו 15 תינוקות ויתומים בזמן אחת ההפגזות, שגרמה גם להרס רב בבית החולים. בסרטון וידאו חדש ניתן לראות כיצד חולצו על ידי צבא סוריה החופשית

הלחימה בסוריה נמשכת כל העת והדיווחים על הפצצות ונפגעים שם הפכו כמעט לעניין של שגרה. בין ההפצצות - מופגזים גם מבנים ציבוריים ובתי חולים. בסרטון חדש שמפרסמים היום כוחות המורדים ניתן לראות כיצד לוחמי צבא סוריה החופשית הצליחו להציל מהפגזה כזו 15 תינוקות יתומים שנלכדו בבית חולים שהופצץ על ידי אנשי אסד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת  

בסרטון שהתפרסם הערב ניתן לראות כיצד כמה מורדים מצבא סוריה החופשית נכנסו לבית החולים שנמצא בעיירה מיערת אל נעמן באזור אידליב שבצפון סוריה, וחילצו משם את הפעוטות שניצלו בעור שיניהם.

התינוקות ופגים ננטשו על ידי הוריהם, שעזבו בצל הקרבות, או שנהרגו באירועי הדמים באזור. מצבא סוריה החופשית נמסר כי הפעוטות הועברו מהאזור ושוכנו במרפאות של המורדים באזורים הנחשבים לשקטים יותר, בצפון סוריה.

על פי פרסומי המורדים שלומם של 15 הפעוטות טוב, והם נמצאים במקום בטוח. בתוך כך, ארגוני האופוזיציה דיווחו היום כי 140 סורים נהרגו במהלך חילופי האש וההפצצות של צבא אסד במהלך היום, בעיקר בערים אידליב חאלב ודרעא.