בגלל גלעד שליט: חמאס מחרים את ברצלונה

בארגון הודיעו כי תחנות הטלוויזיה בעזה יחדלו לשדר את משחקי קבוצת הפאר הספרדית והעיתונים ברצועה ימנעו מלסקר את פעילותה, בעקבות הזמנתו של שליט להתארח במשחק ה"סופר קלאסיקו" מול ריאל מדריד בעוד כעשרה ימים

האוהד שליט. יגיע לקאמפ נואו? (חדשות 2)

לאחר שבברצלונה לא נכנעו ללחצים של גורמים פרו-פלסטיניים והודיעו כי לא יבטלו את הזמנתו של גלעד שליט למשחק הסופר קלאסיקו הקרוב מול ריאל מדריד, מגיבים היום בחמאס ומאיימים בחרם על הקבוצה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

בכיר התנועה, עטאללה אבו אל-סובאח הודיע כהיום י תחנות הטלוויזיה ברצועת עזה לא ישדרו את משחקי הכדורגל של קבוצת הפאר הספרדית, והעיתונים לא יסקרו את פעילותה.

שליט, אוהד הקבוצה, קיבל הזמנה מיוחדת מהמועדון להגיע אל משחק ה"סופר קלאסיקו" הקרוב מול היריבה המושבעת, שיתקיים באצטדיונה הביתי של ברצלונה ה"קאמפ נואו" ב-7 באוקטובר. מדובר באחד המשחקים שמושכים הכי הרבה צופים בעולם.

ברצלונה: "לא לוקחים צד בסכסוך"

מיד לאחר הפרסום על הזמנתו של שליט, החלו ארגונים פרו פלסטינים להפעיל לחצים על מועדון הכדורגל הקטלוני בדרישה לבטל את ההזמנה, אך בבארסה כאמור לא התרגשו וסגן נשיא המועדון, קרלוס וייארובי, הגן על ההחלטה: "ההזמנה של גלעד שליט למשחק מול ריאל מדריד לא אומרת שברצלונה לוקחת איזשהו צד בסכסוך הישראלי-פלסטיני. ידוע לכולם באיזו דרך אנחנו תומכים, אנחנו בעד ההרמוניה והשלום".

בעקבות ההחלטה, כבר קרא הארגון האנטי-ישראלי "BDS ברצלונה" להחרים את בארסה, וכעת כאמור, מצטרף גם ארגון חמאס, שהחזיק בשליט בשבי במשך כ- 5 שנים.