קרוב משפחה של אסד ערק: "הוא פושע"

יוסף אסד, קצין בכיר בחיל האוויר ובן משפחתו של נשיא סוריה, הודיע אתמול על עריקתו מהצבא. "משטר אסד זורע הרס ולא אמשיך להיות חלק ממנו", הכריז בסרטון שהופץ ברשת. ארגוני זכויות אדם בסוריה: 37 בני אדם נהרגו היום במדינה

הקצין שערק, אתמול (יוטיוב)

גל העריקות בצבאו של אסד נמשך - והפעם זה מגיע מקרוב משפחה: יוסף אסד, קצין בכיר בחיל האוויר וקרוב משפחתו של הנשיא הסורי בשאר אסד הודיע אתמול על עריקתו מהצבא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"משטר אסד מבצע פשעים וזורע הרס ולכן אני לא אמשיך להיות חלק ממעשי המשטר", הצהיר בסרטון וידאו שפרסם. "הוא עושה הכל כדי להרוס את המולדת הזאת". יוסף, קצין שדרגתו מקבילה לסגן-אלוף היה מופקד על המודיעין של דיוויזיה 20 ועל טייסת של חיל האוויר הסורי.

צפו בהודעתו של קרוב משפחתו של אסד:

במקביל, הבוקר נפגש שליח האו"ם והליגה הערבית לסוריה אל-אחדר איברהימי, לראשונה מאז תחילת כהונתו עם נשיא סוריה בשר אסד. "זו משימה קשה אך אני חושב שמשימה מסוג זה צריכה להיעשות", הדגיש איברהימי במסיבת עיתונאים שכינס. "לקחתי אותה כי אני מלא תקווה לכך שאוכל לסייע לעם הסורי".

ארגוני זכויות אדם בסוריה דיווחו היום כי 37 בני אדם, בהם 19 אזרחים נהרגו בחילופי אש בין כוחות צבא אסד לכוחות המורדים בדמשק ובחלב.