אסמה מצטלמת יחפה "במולדתי היפה"

תמונות מעוררות מחלוקת של אסמה אסד מסעירות את העולם הערבי. בעוד בעלה נאחז בציפורניו בשלטון וממשיך ברצח ילדים, רעייתו היפה בחרה להצטלם במהלך אימון בדמינטון של נבחרת הנכים של סוריה, כשהיא יחפה ולובשת טי שירט עם כיתוב בעייתי משהו

אסמה אסד משחקת (ABACA)

בעוד הרודן הסורי ממשיך בטבח אזרחיו, רעייתו היפה עסוקה בדברים אחרים לגמרי - כמו למשל להצטלם כשהיא יחפה ולבושה בטי-שירט עם הכיתוב "מולדתי היפה".

על פי הדיווח ב"ג'ורנל דו דימנש" הצרפתי וב"בילד" הגרמני, הגברת הראשונה של סוריה הצטלמה במהלך אימון של נבחרת סוריה לנכים בבדמינטון, הנערכים לאולימפיאדת הנכים בלונדון.

ה"פיגארו" בחר להדגיש תחת התמונות שצולמו בשבוע שעבר בדמשק את הכותרת "אסמה משחקת בזמן שבעלה ממשיך בדיכוי האזרחים במדינה", והוסיף - "רעייתו של הרודן הסורי מופיעה ברגליים יחפות, אך מטופחות להפליא".

רק בסוף השבוע הודיע הוועד המארגן של האולימפיאדה כי יו"ר הוועד האולימפי הסורי ואחד מידידיו הקרובים ביותר של הנשיא אסד, הגנרל מוואפק ג'ומעה, לא יתקבל בברכה במשחקים.

התמונה המאושרת של רעיית הדיקטטור היא לא הפרובוקציה הראשונה בה היא מעורבת בה. לפני מספר חודשים נחשפו חילופי המייל של בני הזוג אסד עם חבריהם הקרובים, שמתוכם התברר כי אסמה מתעניינת הרבה יותר בנעלי סטילטו ובמבצעים למכירת נברשות בלונדון, מאשר מה שנעשה בחומס, בחמה או באזורים אחרים של "ארצה היפה".

מוקדם יותר דווח על קבוצה של 224 סורים בהם גנרל אחד, 2 אלופי משנה, 2 רבי סרנים, סגן אחד ו-33 חיילים שחצו הבוקר את הגבול הטורקי במה שנראה כמו העריקה הגדולה ביותר מחוץ לסוריה מאז החלה הלחימה. על פי הדיווחים, חברי הקבוצה העצומה עברו הבוקר את הגבול לשטחה של טורקיה יחד עם כל בני משפחותיהם.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת