נסראללה: חיזבאללה מסוגל לפגוע בכל יעד בישראל

מנהיג חיזבאללה העביר הלילה מסר תקיף לישראל ואמר כי הטילים של הארגון מסוגלים לפגוע בכל מטרה במדינה. את הדברים אמר נסראללה במהלך נאום שנשא לרגל שיקום רובע הדחיא, שנפגע קשות במלחמת לבנון השנייה: "תמו הימים שבהם אנחנו ברחנו והם לא", אמר. כמו כן האשים את ישראל וארה"ב כי הן מסייעות ל"ארגוני טרור" בסוריה

"מסוגלים לפגוע בכל יעד בישראל", נסראללה. (רויטרס)

מחרחר מלחמה? מנהיג חיזבאללה השייח' חסן נסראללה מאיים הלילה כי הטילים של הארגון מסוגלים לפגוע בכל נקודה בישראל. נסראללה האשים כי ישראל וארה"ב מסייעות לארגוני טרור בסוריה.

"כיום, לא רק שאנו מסוגלים לפגוע בתל אביב, אלא שאנו מסוגלים לפגוע במטרות מדויקות בעיר ובכל מקום אחר בפלסטין הכבושה", אמר נסראללה במהלך נאום מוקלט שהועבר לאלפי צופים בדרום ביירות. "תמו הימים שבהם אנחנו ברחנו והם לא" הוסיף.

בנאומו לרגל שיקום רובע דחיא בבירה, שניזוק קשות בתקיפות חיל האוויר במהלך מלחמת לבנון השנייה, האשים נסראללה כי ארה"ב וישראל מלבות פעולות טרור בסוריה. "הם רוצים להרוס את סוריה מפני שהיא בת הברית העיקרית של ההתנגדות בלבנון ובפלסטין", אמר.

נסראללה גינה את פיגוע התופת הכפול בדמשק ביום חמישי, שבו נהרגו 55 בני אדם ונפצעו כ-400, ומתח ביקורת על ארגוני האופוזיציה בסוריה, על כך שהם טוענים כי משטר אסד עומד מאחורי הפיצוצים. "העם בסוריה נמצא בצומת דרכים", אמר. "דרך אחת מובילה לרפורמה, והדרך האחרת מובילה לחורבן".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת