שיר ההלל למועמד "האחים" במצרים: "אתה ארדואן"

המירוץ לכס הנשיאות במצרים יצא לדרך, ועד הרגע האחרון כל האמצעים יהיו כשרים בקמפיין הבחירות של המועמדים. שיר הלל שהופץ בימים האחרונים ברשת, המכתיר את מועמד "האחים המוסלמים" כמושיעה של מצרים, גרף כבר אלפי צפיות ביוטיוב ו"לייקים" בפייסבוק. כדי לקצר בסופרלטיבים, מכנים אותו "ארדואן של מצרים". האזינו לשיר

אחת מכרזות הבחירות של א-שאטר (חדשות 2)

קמפיין הבחירות לנשיאות של מועמד "האחים המוסלמים" יוצא לדרך: שיר באורך מלא המהלל את שמו של חיירת א-שאטר, המיליונר המצרי המועמד מטעם התנועה במרוץ לכס השלטון, הופץ בימים האחרונים ברשת האינטרנט וגורף כבר אלפי צפיות.

האזינו לשיר ההלל:

בשיר מובעת "שמחתו של העם המצרי" מההחלטה להציב את מועמדותו של א-שאטר לנשיאות, וכן תקווה כי הוא זה שיבנה את עתידה של מצרים ויהפוך ל"ארדואן" של המדינה.

"הפרש שיביא את התהילה"

"א-שאטר מגיע לבטח, בעזרת אללה", שרים הזמר אחמד סלאח והילד אסלאם חאלד. "הפרש שיביא את התהילה, זה המהנדס של ההתעוררות החופשית, הוא שישלוט באמצעות החוק". בהמשך שרים השניים: "חיירת מביא למיליונים טוב, רחמים, צדק, כוח ונאמנות, מוחה את דמעות המסכנים".

האם א-שאטר שיקר למצביעים? לפני חודש הוא נשמע אחרת

במקביל, נמשכת הסערה הפוליטית במצרים סביב מועמדותו של עומר סולימאן. ועדת החוקה בפרלמנט המצרי העבירה לאישור את טיוטת "חוק הצינון", שנועד לטרפד את מועמדותו של סולימאן. על פי החוק, מי שמילא תפקיד ממלכתי במשטר המצרי בחמש השנים שקדמו להדחת הנשיא מובארק, לא יוכל לכהן כנשיא, כסגן נשיא או כראש ממשלה למשך 10 שנים. בטיעונים לגיבוש החוק נימקו חברי הוועדה: "איננו רוצים להיות נשלטים על ידי שרידי השלטון הקודם".

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת