המעריצה הסודית של בשאר אסד

תמונה שנשלחה לנשיא סוריה ובה צעירה כמעט עירומה, זכתה לתגובה מפתיעה מצד הדיקטטור הסורי. על המייל נכתב "היי", והוא נענה בתגובה "היי וחצי" מצדו של אסד. לצד השמועות על רומן, תכתובות המייל חושפות גם תמיכה שקיבל אסד מחתנו מלונדון, בו התבקש אסד לחשוב על גודל איבר המין של נתניהו, אובמה וסרקוזי - כדי להתעודד

המעריצה הסודית של אסד (חדשות 2)

הפריצה לחשבון המייל של נשיא סוריה בשאר אסד מספקת עוד ועוד  פרטים עסיסיים על חייו של הדיקטטור. לצד הגילויים הצפויים על חיי המותרות שמנהלים הנשיא ואשתו על רקע הרג האזרחים במדינה, מתגלים גם צדדים מפתיעים של אסד.

כך למשך, בתמונה שנשלחה למייל של אסד במהלך המהומות במדינה לפני כשנה ודלפה לרשת, מצולמת צעירה ברונטית בתנוחה סקסית, כשלגופה חזייה ותחתוני חוטיני בלבד. המייל נשלח תחת הכותרת "היי", וזכה לתגובה פלרטטנית למדי מאסד - שענה לה "היי וחצי".

אבל מתברר שזו לא המעריצה היחידה של העריץ הסורי. עיון בתכתובות המייל בחשבונו הסודי של אסד, שבו בחר לכנות את עצמו "סאם", מגלה שאסד נעזר בשלוש "יועצות סתרים" שסייעו לו להתמודד עם המהומות לצד יועציו הבכירים. אחת מהן היא שחרזדה ג'עפרי, בתו של שגריר סוריה באו"ם, שהמליצה לו כיצד לטפל בתקשורת המקומית והזרה.

"תקוף את ישראל כדי להסיט את הביקורת נגדך - תמיד עובד"

במסגרת הקשר ביניהם, אסד קיבל מג'עפרי פרסומים שתקפו אותו על דרך פעולתו נגד אזרחי סוריה, והציעה לו להסיט את הביקורת נגדו באמצעות "התקפה על האויב הישראלי כי זה תמיד עובד טוב".

יועצת סתרים נוספת היא הדיל עלי, מרצה לספרות מהעדה העלווית שהלשינה על כתבים זרים שהסתתנו לסוריה. ככל הנראה בהמלצתה הוחלפו גם מושלים רבים ברחבי המדינה, אבל התמיכה גלשה לא פעם לפניות אישיות מצד היועצות, שניסו לעודד את רוחו של הנשיא.

באחת הפעמים, שלחה עלי לאסד מייל ובו תמונה שלו מתקופת צעירותו, וכתבה: "כזה חמוד! אני מתגעגעת אליך". גם המעריצה השלישית, כתבת רשת "אל ג'זירה" לונה שיבלי, העבירה לו מיילים בו כתבה כי היא מעריצה אותו.

אדם נוסף שתמך בנשיא בתקופה האחרונה הוא חתנו של אסד, הקרדיולוג ד"ר פוואז אחרס, שייעץ לו מלונדון לנקוט יד קשה נגד המורדים. אביה של אסמה אף דאג לעודד את רוחו של אסד בבדיחות ששלח לו מהאייפון שלו, ובו כתב לו שיחשוב על גודל איבר המין של נשיא ארצות הברית ברק אובמה, של ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו ושל נשיא צרפת ניקולה סרקוזי. "זה בטוח יעודד אותך", כתב החותן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת