סרטון מציג לכאורה את קבורתה של העיתונאית בסוריה

פעילים סורים העלו הערב לרשת סרטון שמציג לכאורה את גופתה של העיתונאית האמריקנית מארי קולווין, שנהרגה בשבוע שעבר בהפגזה בעיר חומס. "החלטנו לקבור את הגופה מפני שאין לנו חשמל לשמור אותה בקירור", מוסבר בסרטון

סרטון וידאו שהפיצו הערב פעילי אופוזיציה בסוריה מציג, לטענתם, את הלווייתה של העיתונאית האמריקנית מארי קולווין בעיר חומס ביום שני האחרון. קולווין נהרגה בשבוע שעבר בהפגזה של הצבא הסורי בשכונת באבא-עמאר.

האיש המופיע בסרטון שהועלה ליוטיוב לבוש בבגדי רופא. הוא לא מזדהה, אך מדובר בדמות שמופיעה ברבים מהסרטונים שמופצים מפעילי באבא-עמאר, שנחשבה עד היום למעוז המורדים בחומס.

לדבריו, הפעילים החליטו לקבור את גופתה של קולווין, עיתונאית ה"סאנדיי טיימס", מפני שאין להם חשמל כדי לשמור אותה בקירור הנחוץ. בסרטון לא מוזכר הצלם הצרפתי שנהרג עם קולווין, רמי אוצ'ליק.

הקרבות מתקרבים לישראל: הרוגים במחוז קוניטרה

בחילופי אש שמתקיימים משעות הבוקר במחוז קוניטרה שבדרום סוריה, בשטח המכונה "הגולן הסורי", נהרגו היום שמונה אנשי כוחות הביטחון של נשיא סוריה בשאר אסד.

בקרבות בקוניטרה היום ערקו שבעה קצינים מהצבא הסורי - לכוחות המורדים. בסך הכל נהרגו היום 39 אנשים בסוריה. על פי הדיווחים, 17 מהם בעיר חומס.

בתוך כך, לראשונה מאז המצור על חומס הורשו היום ארגוני סיוע להיכנס לשכונת באבא-עמאר המופגזת בעיר. זאת במקביל לכניסת כוחות הצבא הסורי לשכונה שנחשבה למעוז המורדים בעיר. על פי הדיווחים, כוחות הביטחון התפרצו לבתים וצלפים התמקמו על גגות הבניינים לאחר נסיגת כוחות המורדים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת