אסד צוחק על כולם: "אני באלבניה"

בעוד מרחץ הדמים בסוריה רק מחריף, הנשיא אסד ורעייתו אסמה נזעקים להפריך את השמועות על בריחה מסוריה. השניים ערכו ביקור אצל אחד הסטודנטים שנפצעו במהומות, . הסרטון שתיעד את הביקור הגיע לידי חדשות 2

במצוקתו כי רבה, לוקח איתו בשאר אסד את רעייתו אסמה לביקורי פצועים, זאת כדי להראות שאין אמת בשמועות על בריחתה של אשתו לחו"ל. בתיעוד יוצא דופן שהגיע לידי חדשות 2, נראים השניים מבקרים בביתו של סטודנט שנפצע בהתכתשויות בסוריה. בני המשפחה מחניפים לנשיא, ומאחלים לו שייהנה בשלטון עוד שנים ארוכות.

"מסתובבות שמועות שאתה וגברת אסמה נסעתם לרוסיה או משהו כזה", מעז הצלם החובבן לשאול את הנשיא שיושב לצד אשתו ואביו של הפצוע. "רציתי להעלות את זה, כי זה משהו שמטריד אותנו", הוא מוסיף.

העימות בשטח גולש גם לטלוויזיה

אסד ואסמה מסתכלים עליו בחיוך, ונשיא סוריה עונה בבדיחות הדעת: "תספר להם שאנחנו מדברים עכשיו באלבניה", הוא אומר ופרצות צחוק נשמעות בחדר. "ברוכים הבאים, כבוד לנו שאתם פה", מוסיפה אמו של הפצוע.

אסד משתדל לנהוג כאילו ידו עדיין על ההגה. היום הוא גם ביקר חיילים פצועים בבית החולים הצבאי בדמשק. הוא נוהג כאילו אין האדמה רועדת מתחת לרגליו או שאינו מכיר בעוצמת הסכנה שבה הוא מצוי. בינתיים, העימותים בשטח בין כוחותיו של אסד למורדים - עוברים לאולפני החדשות. אמש, במהלך אחת מהתכניות הנצפות ברשת "אל-ג'זירה", תועד עימות אלים בין שני משתתפים בתכנית שהוויכוח ביניהם על המצב בסוריה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת