האקר סעודי טוען: פרצתי למייל של אסד

סלמאן אל-עונזי הוא האקר סעודי המכנה עצמו "אל-פאצ'ינו". בשעות האחרונות מופצים דיווחים לפיהם הוא הצליח לפרוץ לתיבת הדואר האלקטרוני האישי של נשיא סוריה בשאר אסד - כמו גם לאתרי אינטרנט של גורמי ממשל במדינה. במסרים ששתל איים: אם לא תיפסק האלימות - אדליף מידע. סרטון שהועלה לרשת מתעד, לכוארה, כיצד עשה זאת

אסד. פרצו לו למייל? (חדשות 2)
לא רק לנו: האקר סעודי המכנה עצמו "אל פאצ'ינו" טוען כי הצליח לפרוץ לתיבת הדואר האלקטרוני של נשיא סוריה בשאר אסד ולשורת אתרי אינטרנט של מוסדות ממשל סוריים ולהשתיל בהם לזמן מה מסרים נגד הממשל.

באתרי אינטרנט המזוהים עם המאבק נגד משטר אסד פורסמו דיווחים בשעות האחרונות לפיהם ההאקר, בשם סלמאן אל-עונזי, הצליח לחדור לתיבת המייל של אסד ולהשתיל בה מסרים מאיימים לפיהם ידליף לתקשורת הודעות מתיבת הדואר הנכנס. "אני אדליף את השערוריות של המשטר, אחשוף את התמיכה האירנית וגם תמונה מתיבת הדואר הסודית", איים ההאקר.

בנוסף דווח כי הצליח ההאקר לפרוץ לזמן מה לאתרי האינטרנט של משרדי ההסברה, הפנים, הפרלמנט והכלכלה הסוריים. אם יש אמת בדיווחים, הרי שהפריצה בוצעה לטווח זמן קצר.

מלחמת סייבר

בכלי תקשורת ערביים ברשת הופץ סרטון קצר המתעד, לכאורה, את פעולות הפריצה. בזה אחר זה מתועדת ההשתלטות על אתרי האינטרנט והשתלתה של הודעה שחורה עם השם "אל-פאצ'ינו". ההאקר ותומכיו איימו להמשיך ולפגוע באתרי אינטרנט של הממשל הסורי, באם זה לא יפסיק את הדיכוי האלים של המחאה בסוריה.

 

צפו:  כך השתלט ההאקר על המייל של אסד?

זמן קצר לאחר פרוץ המהומות האלימות בסוריה, הורה אסד להקים יחידת סייבר מיוחדת שתיאבק בהפצת הסרטונים והתמונות מתוך רחובות סוריה ברשת. בכלי התקשורת הערביים דווח בהרחבה בחודשים האחרונים על המאבק המתמשך ברשת בין מתעדי האירועים האלימים - לבין "אנשי הסייבר" של אסד, אשר הצליחו לא אחת לפגוע בשרתים, באתרי אינטרנט ובחשבונות של גורמי מחאה ברשתות החברתיות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת