שר ההגנה של אירן מאיים: "תקיפה ישראלית שקולה להתאבדות"

גנרל אחמד וחידי, שר ההגנה האירני, מזהיר את ישראל מפני תקיפה של מתקני הגרעין בארצו. לדבריו, "ישראל מבודדת היום יותר מאי פעם ומהלך כזה יזכה לתגובה קשה מצד אירן, שתערער את השלטון הציוני לחלוטין". וחידי התגאה בהתקדמות מערכות ההגנה והתקיפה של אירן וכינה את תפיסת המל"ט האמריקני "הישג גדול למדענים באירן"

גנרל אחמד וחידי, שר ההגנה האירני (חדשות 2)

המשטר הציוני מבודד לחלוטין ואין לו שום יכולת לתקוף את אירן, אלא אם כן הוא רוצה לבצע התאבדות, זאת משום שפעולה כזו תזכה לתגובת נגד קטלנית מצד אירן שתערער אותו לחלוטין",כך אמר אמש שר ההגנה של אירן גנרל אחמד וחידי בריאיון לסוכנות הידיעות האירנית "אירנא".

וחידי התייחס גם לתכנית חיזוק הצבא האירני, שבמסגרתה משודרגות יכולות ההגנה מפני תקיפה, ואמר כי הרפובליקה האסלאמית פועלת ללא סיוע מאף מדינה אחרת, וסוללת את דרכה לחיזוק מערך ההגנה. "אירן נמצאת בהתקדמות בכל התחומים", אמר גנרל וחידי, שציין שהשיפורים ניכרים במטוסים הבלתי מאוישים שברשותה, וכן במערך מטוסי התקיפה וההגנה שברשותה".

המל"ט האמריקני שנתפס. "הישג גדול" (חדשות 2)
"אירן התקדמה מאוד גם בתחום הלוחמה האלקטרונית, התעופה ןמערך הטילים שברשותה", הוסיף וחידי, וציין את לכידת המל"ט האמריקני, כהישג גדול למדענים האירניים.

"ארצות הברית לא רק הפרה את המרחב האווירי של אירן ואת החוק הבינלאומי, היא גם חותרת תחת זכויותיהן של אירן ושל אפגניסטן, שלמרבה הצער נתקלים בשתיקה מצד הגופים הבינלאומיים, ובמיוחד מצד האו"ם", אמר וחידי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת