נציגי חמאס ופת"ח ייפגשו מחר בקהיר

לפני כחודש נפגשו יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן וראש הלשכה המדינית של חמאס חאלד משעל בקהיר והצהירו כי הסתיימו חילוקי הדעות ביניהם. סוכנות הידיעות הפלסטינית "מעאן" מדווחת כי מחר עתידים להיפגש שוב נציגים משני הצדדים על מנת להמשיך את הדיונים. גורמים פלסטינים: זהו "הצ'אנס האחרון" לעסקת הפיוס

בדרך לסולחה: נציגים של חמאס ופת"ח עתידים להיפגש מחר בקהיר בירת מצרים, כך מדווחת סוכנות הידיעות הפלסטינית "מעאן". הצדדים מקווים להגיע להסכמות, זאת לאחר הפגישה שהתקיימה לפני כחודש בין ראש הלשכה המדינית של חמאס חאלד משעל, ושל יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו מאזן, שהניחה את הקרקע להבנות.

פוליטיקאים פלסטינים טוענים כי השיחות שיתקיימו מחר מהווים את ה"צ'אנס האחרון" ליישום עסקת הפיוס בין חמאס לפת"ח. בפגישה שהתקיימה לפני כחודש גם כן בקהיר, הצהירו משעל ואבו מאזן על הסכמות וציינו בתום הפגישה כי בזאת תמו חילוקי הדעות בין הצדדים.

בסיום הפגישה, בה דנו משעל ואבו מאזן בפרטי הפיוס בין פת"ח לחמאס, אמר יושב ראש הרשות הפלסטינית כי הפגישה הייתה מאוד חיובית. "חשוב מאוד שנפעל כשותפים, יש עלינו אחריות אחת כלפי העם שלנו וכלפי הסוגייה שלנו", אמר אבו מאזן. בכיר בפתח אמר לסוכנות הידיעות מעאן כי משעל ואבו מאזן צפויים להיפגש שוב בקרוב אך לא ציין את מועד הפגישה.

חאלד משעל ואבו מאזן נפגשו בקהיר

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת