קהיר: מפגינים יצאו למסע הרס

מאות בני אדם יצאו לרחובות הבירה המצרית, לאחר שתמונת מפגין שהוכה כביכול בידי כוחות הביטחון, פורסמה באינטרנט. כעת ישנן התנגשויות בין כוחות הביטחון לבין המפגינים, וכלי התקשורת מדווחים על מספר פצועים. על פי הערכות: אלפים יגיעו מאוחר יותר לכיכר תחריר למחות נגד השלטון

שוב: הפגנות אלימות בקהיר (חדשות 2)

שוב יום שישי - שוב מהומות בקהיר: כלי התקשורת במצרים מדווחים על שורת הפרות סדר, הצתות רכבים ועימותים בין מפגינים לכוחות הביטחון - כל זאת בעקבות שמועה שמפגין הוכה קשות מחוץ למשרדי הממשלה.

למקום הגיעו כוחות משטרה שניסו לפזר את כמה מאות המפגינים, שהגיעו למקום לאחר שתמונותיו של האדם שהוכה כביכול, הוצגו באינטרנט. מקור ביטחוני מסר לסוכנות הידיעות רויטרס כי ישנם מספר פצועים במקום, אך לא פירט על מצבם. במקביל, שודרו בטלוויזיה המצרית תמונות בהם נראים אנשים לא מזוהים מיידים אבנים מן הגג של אחד ממשרדי הממשלה על מפגינים.

"המשטרה מנסה לפזר את ההתקהלות סביב בניין הקבינט, והיא משתמשת בכוח רב לשם כך", סיפר אחד המפגינים. על פי ההערכות, אלפי מפגינים צפויים להגיע גם היום לכיכר תחריר, שם ימחו נגד הממשלה הנוכחית שלטענתם לא מקדמת את הרפורמות שהבטיחה להנהיג לאחר הפלתו של הנשיא מובארק.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת