עוד מכה לבנט: דני דיין פורש מהבית היהודי

שעות ספורות אחרי שכדורגלן העבר אלי אוחנה הודיע על פרישתו מהבית היהודי, גם יושב ראש מועצת יש"ע לשעבר הודיע כי לא יתמודד בבחירות הקרובות. "דחיתי את הצעתו של בנט לקדם אותי למקום ה-17 וביקשתי ממנו להסיר את שמי כלל מהרשימה", אמר

עוד שידוך שלא צלח

יושב ראש מועצת יש"ע לשעבר דני דיין הודיע היום (חמישי) כי החליט לפרוש מרשימת הבית היהודי לכנסת וכי לא יתמודד במסגרת המפלגה בבחירות הקרובות. זמן קצר קודם לכן הודיע גם אלי אוחנה על החלטתו לפרוש מהמפלגה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"זה עתה דחיתי את הצעתו של השר בנט לקדם אותי למקום ה-17 ברשימת המועמדים", הודיע דיין, ששובץ במקום ה-21 בתום הבחירות המקדימות. "באותה הזדמנות ביקשתי ממנו להסיר את שמי כלל מהרשימה".

ימים ספורים לפני הפריימריז בבית היהודי ניסה בנט לקדם את מועמדותו של דיין. "אנחנו צריכים את דני דיין בבית היהודי, עם ישראל צריך את דני דיין בכנסת", כתב בנט בעמוד הפייסבוק שלו.

גם הוא פרש (יונתן סינדל / פלאש 90)

הבוקר, שלושה ימים לאחר שזכה לשריון מבנט, הודיע כדורגלן העבר אלי אוחנה על פרישתו מהמפלגה. בהודעה שהוציא לתקשורת אמר כי שוחח אמש עם בנט וביקש ממנו שלא להצטרף לרשימת הבית היהודי. "לא צפיתי את הסערה הציבורית שהתעוררה בעקבות הצטרפותי לחיים הפוליטיים", אמר אוחנה, "ואיני מרגיש שבשלב זה בחיי אני בנוי לכך". 

השר נפתלי בנט הביע אכזבה על החלטתו של אוחנה. "לצערי, המתקפה שהגיעה מכל מקום הייתה יותר מדי, גם בשביל איש אמיץ ולוחם כמו אלי", כתב בנט בעמוד הפייסבוק שלו. "דווקא ככל שתקפו אותו יותר, למדתי יותר להעריך אותו. הכנסת איבדה נציג של העם".