מרצ תוקפת את לבני: "ציפי זירו"

פעילי מפלגת השמאל ישיקו מחר קמפיין חדש בדמותו של "משקה נטול קלוריות, מנהיגות וערך תזונתי - או כל ערך אחר". המוצר החדש יחולק במסגרת "יום הבחירות" שייערך באוניברסיטת תל אביב

"נטול כל ערך". המשקה של מרצ (חדשות 2)

במפלגת מרצ מחממים מנועים לקראת פתיחת הקלפיות בעוד 15 ימים, ויוצאים בקמפיין המבקר בחריפות את יו"ר "התנועה", ציפי לבני. פעילי המפלגה מתכננים להשיק מחר "משקה" חדש בשם "ציפי זירו", שעל פי דברי הפעילים, אינו מכיל קלוריות ו"נטול מנהיגות וערכים" - כפי שנוהגת לטעמם לבני.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

מתלבטים במי לבחור? מצפן הבחירות יגיד לכם

במהלך "יום הבחירות" שיתקיים מחר בשעה 12:00 באוניברסיטת תל אביב, יחלקו פעילי התנועה את בקבוקי המשקה החדש. על פי הודעת התנועה, המוצר נטול ערך תזונתי, או "כל ערך אחר", לדבריהם.

עוד נמסר, כי "מרכיבי" המוצר החדש הם: 0 בחקיקה, 0 בהנהגה, 0 בניהול, 0 באופוזיציה, 0 בהגנה על הדמוקרטיה ו- 0 בפוליטיקה. במרצ ציינו עוד, כי "בקולה כמו בקולה - המשקה אולי משווק היטב, אך לא טוב לבריאות".

המסמך שהגיע לידי חדשות 2 (פייסבוק)

בשעות הערב פרסמה לבני בדף הפייסבוק שלה את תוכן המסמך בו דנה אמש עם יאיר לפיד ושלי יחימוביץ'. המסמך, שכותרתו "יצירת חזית אחת של מפלגות המרכז", קורא להחלפת ראש הממשלה בנימין נתניהו, ולכל מפלגה שלא לפעול נגד המפלגה השנייה. "במקרה שלא מרכיבים ממשלה, ההחלטה על אופוזיציה וקואליציה תתקבל במשותף", נכתב במסמך.

בהכנת הידיעה השתתפה כתבתנו רינה מצליח