הכלב המשפחתי נדקר למוות בסכין קומנדו לעיני הילדים

ריב ארוך שנים בין שכנים במושב כוכב מיכאל בדרום חצה את הקו האדום במהלך השבת: בעקבות ריב בין הכלבים, חזר השכן עם סכין קומנדו באורך 30 ס"מ - ודקר את הכלב שרב עם כלבו. הדוקר טען במשטרה כי הכלב תקף אותו, אך הוא הורחק ל-5 ימים מהמושב. לכלב המסכן זה כבר לא יעזור. המידע הגיע באמצעות המייל האדום של חדשות 2

הכלב ג'וני לאחר הדקירה (חדשות 2)

דנית פרנקו עדיין מסרבת להאמין. לפני שלוש שנים היא ובני משפחתה אימצו לביתם את ג'וני, כלב לברדור שמצאו נטוש בתחנת דלק, והיום הוא נפח את נשמתו  - לאחר ששכן זועם דקר אותו למוות באמצעות סכין קומנדו.

"אני לא מצליחה בכלל לתפקד", מיררה דנית בבכי בעודה מספרת לחדשות 2 באינטרנט איך הפך יום שבת אביבי ושקט לדרמה קורעת לב, במושב כוכב מיכאל הסמוך לשדרות. "מאז אתמול אני פשוט לא מוצאת את הידיים ואת הרגליים".

"הוא החל לשתולל ולצעוק: אני אראה לכם מה זה"

סמוך לשעה 12:00 בשבת בצהריים החלו הכלב של דנית וכלבה נוספת להתקוטט על אוכל שפיזרו אנשי המשק במקום. בעל הכלבה, שכנה וגיסה של דנית שמסוכסך עמה מזה שנים, זעם על התנהגותו של הלברדור של דנית והבהיר כי אין בכוונתו לעבור על כך בשתיקה. "הוא החל לשתולל ולצעוק: אני אראה לכם מה זה, ואיים כי ידקור את ג'וני", סיפרה דנית.

לאחר רגעים ספורים חזר השכן הנסער כשבידו סכין קומנדו באורך 30 סנטימטר. הוא הסתער על הכלב ודקר אותו לעיניהם ההמומות של ילדי המשפחה. "התחלנו לצרוח ולצעוק עליו שהוא רוצח ולא נורמלי", תיארה דנית שהגנה בגופה על ג'וני מפני התוקף ונפגעה אף היא. למרות הדימום ברגלה מיהרה דנית והבהילה את הכלב לווטרינר המקומי. לאחר שאובחן כי הוא סופג מפצע חדירה בבית חזה, הוחלט לנתח את ג'וני.

השכן טען בחקירה: הכלב תקף ונשך אותי

בתום הניתוח שארך שעה התייצב מצבו של הכלב והשתפר, ובבוקר הוא אף יצא לטיול. עם זאת בצהריים הורע מצבו ובמפתיע - הוא הפסיק לנשום ומת. גופתו של הכלב הועברה לנתיחה.

בחקירתו במשטרה טען השכן כי דקר את הכלב לאחר שזה התנפל עליו, תקף ואף נשך אותו. האיש הורחק לחמישה ימים מהמשק, וכמו כן נאסר עליו להתקרב לדנית, לפחות במשך חודש שלם. במשטרת שדרות סירבו בתוקף להגיב לפניית חדשות 2 באינטרנט בנושא.

את פרטי הסיפור שלחה לנו דנית, גולשת חדשות 2 באינטרנט, באמצעות המייל האדום. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור טוב במיוחד עשוי להתפרסם גם בטלוויזיה.
 
תיעוד מזעזע: נערים מציתים כלבים

עוד סיפורים שהגיעו במייל האדום