"שלחו הזמנה לחתונה - או שאמות ברעב"

1,900 איש בבריטניה וברחבי העולם מקבלים בימים אלה מעטפה בדואר, ובתוכה הזמנה לאירוע שכבר זכה לכינוי "חתונת העשור". צעירה מקסיקנית, החולמת להגיע לחתונה של הנסיך ויליאם ובת זוגו קייט, הודיעה כי תשבות רעב עד שתקבל הזמנה. "זה נראה רע לתת לנערה למות, רק כי לא רוצים להזמין אותה לחתונה, לא?", היא אומרת

נערכים לחתונת העשור: רק 1,900 בני אדם יזכו לקחת חלק בחתונת השנה של הנסיך ויליאם וארוסתו קייט מידלטון, ב-29 באפריל השנה, באירוע שצפוי לשבור שיאי צפייה בכל העולם. היום מתברר כי מי שהכי מצפה להזמנה לטקס הנוצץ הוא לא נסיך, לא רוזן ולא סלב, אלא נערה מקסיקנית עקשנית במיוחד, שהודיעה כי היא שובתת רעב - עד שתוזמן באופן רשמי לחתונה.

אסתיבליז צ'אבז, שעברה להתגורר בימים האחרונים מחוץ לשגרירות בריטניה במקסיקו, אינה מוותרת על החלום לצפות באיחוד המלכותי. "אני מקווה שהם יזמינו אותי בגלל הדימוי הציבורי שלהם. זה נראה רע לתת לנערה למות, רק כי לא רוצים להזמין אותה לחתונה, לא?", היא שואלת.

החתונה המלכותית בבריטניה - סיקור מיוחד

צ'אבז מתעקשת כי לא תכניס אוכל או שתייה לגופה, עד שתקבל הזמנה לחתונה. אולם למרבה צערה, בסוף השבוע הגיעה איגרת ממשרד החוץ בלונדון בה נכתב "הגברת צ'אבז, הזמנה לא תהיה - חזרי לאכול", אך למרות זאת היא לא מתכוונת לקבל "לא" כתשובה.

מי כן יגיע? דיוויד וויקטוריה בקהאם

בזמן שאותה מקסיקנית שובתת רעב תתענג על תמונות החתונה מול מסך הטלוויזיה, יהיו 1,900 אורחים מאושרים שיחגגו עם הזוג המלכותי. הזמנות החתונה הנחשקות נשלחו כבר בסוף השבוע לרחבי הממלכה המאוחדת ולאישים נבחרים בעולם, כשהן בתוך מעטפות ועליהן חותם הזהב של המלכה אליזבת'.

כעת השאלה הגדולה היא סביב זהותם של האנשים שנכנסו לרשימת המוזמנים האקסקלוסיבית. חלק מהאורחים הם חברים של בני הזוג, משפחה ונציגי בתי המלוכה של אירופה והעולם, אך מתברר כי בני הזוג המלכותי הזמינו גם מדגם מייצג של חיילים וחסרי בית מרחובות לונדון.

ומי לא יהיו באירוע? ברק ומישל אובמה, ניקולא וקרלה סרקוזי, ואפילו שמעון פרס לא יזכו לקחת חלק בחתונה. תאמינו או לא, גם הנסיכה פרגי, גרושתו של הנסיך אנדרו, משלמת את מחיר השערוריות שבמרכזן עמדה, ונשארת מחוץ לרשימת המוזמנים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים בנושא? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק