חבר חדש בגן החיות בסן דייגו

עובדי גן החיות בסן דייגו התגאו להציג לראווה את החבר החדש: גור פנדה קטנטן. לפני כחודש הוא נולד, ומאז היה דבוק לאימו שלא הניחה אותו לרגע לבדו. לאחרונה הצליחו בגן החיות לחמוק למאורה, להוציא את הגור לבדיקות הרפואיות ולחגוג את הצטרפותו לגן החיות

הכירו את החבר החדש בגן החיות של סן דייגו: עוד אין לו שם, אבל הוא כבר זכה להצגת בכורה חגיגית בגן החיות - גור פנדה קטנטן שנולד לפני חודש.

היום הוצג לראשונה הגור המתוק לאחר שהצליחו בגאווה עובדי גן החיות להוציאו מחיק אימו ולערוך לו בדיקות רפואיות, שבסופם התברר כי הוא גור זכר בריא.

אימו המסורה של הקטנטן, דובת הפנדה הענקית באי יון, לא הורידה אותו מחיקה מיום היוולדו ולא הניחה לו להיות לבדו לרגע דל. מגן החיות נמסר כי העובדים נאלצו לחכות לרגע בו תרגיש האם הטרייה נוח להניח את הגור ולהשאיר אותו לבד כדי שיוכלו להוציא אותו מהמאורה.  

לאחר בדיקות קפדניות שנערכו לפנדה הקטן במרפאה בגן החיות התברר כי משקלו הוא פחות מקילוגרם וחצי וגובהו רק 37 סנטימטרים. לדברי הווטרינר הראשי בגן החיות, בשלב זה בחייו, כשהוא בן ארבעה שבועות, מתחיל התהליך שבו מופיעים כתמים שחורים על גופו הלבן של הגור.

הפנדה הוא חלק מקבוצה של שעירים וענקיים שהובאו לארצות הברית בהשאלה מסין, כדי לשמור על המסורת הסינית. לגבי שמו, בטח שאלתם - רק כשימלאו לו 100 ימים יינתן לו כינוי שילווה אותו כל חייו.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק