שר החוץ ליברמן התקלח - ואז נשמעה אזעקה: "מה לעשות, זה חלק מהחוויה"

בריאיון מיוחד ל"אולפן שישי" שישודר במלואו הערב, סיפק שר החוץ אביגדור ליברמן שלל כותרות - אבל גם סיפר על חוויה לא נעימה במיוחד שחווה בזמן שהתקלח: "הייתה אזעקה, מה לעשות, זה חלק מהחוויה ואני מתייחס לזה מעט כקומדיה". צפו

בריאיון מיוחד ל"אולפן שישי" שישודר הערב (שישי) במלואו, התייחס שר החוץ אביגדור ליברמן למערכה הממושכת מול חמאס - אבל גם סיפר על חוויה לא נעימה במיוחד שחווה בזמן ששהה במקלחת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני אזרח ממשמע, ראיתי בטלוויזיה שפתחו במבצע 'דווקא עכשיו - חופשה בישראל', אז אני ואשתי יצאנו לחופשה בדרום. כל השנה יש לי שלושה ימי חופש, אז החלטנו לבלות וליהנות בדרום", סיפר ליברמן והוסיף: "היום, לא תאמין, באמצע מקלחת, הייתה לי אזעקת צבע אדום. מה לעשות, זה חלק מהחוויה. אני מתייחס לזה קצת כקומדיה".

מעבר לחוש ההומור, ליברמן סיפק בריאיון גם לא מעט כותרות. הוא התייחס ליחסי העבודה עם ראש הממשלה על רקע המתקפה החריפה של נתניהו עליו ועל שרים נוספים בקבינט שבחרו להביע ביקורת על מדיניות הממשלה במהלך המבצע.

עוד התייחס לסקרים האחרונים שמנבאים התחזקות דווקא ל"אח" בנט שהימין מחבק יותר בימים האלו, מגיב לביקורת שהשמיעו שרים בקבינט על התפקוד של הרמטכ"ל במהלך המבצע ולא, גם כשחלק מעמיתיו לממשלה מקפידים לסמן את אבו מאזן כפתרון לבעיה הפלסטינית, הוא ממש לא חושב ככה.

הריאיון המלא ישודר הערב ב-19:50 ב"אולפן שישי"