כמה זמן לוקח לסדר דגלים לנתניהו?

במשך דקות ארוכות עבדו אנשי מחלקת המדינה על יישור דגלי ישראל וארה"ב, לפני ההצהרות המשותפות של קרי ונתניהו בוושינגטון. מדוע לקח להם כל כך הרבה זמן לעשות זאת? צפו

שני עובדים, ארבעה דגלים - כמה זמן ייקח לעובדים לסדר את הדגלים כרקע להצהרות נתניהו וקרי? זו לא שאלה מהבגרות במתמטיקה, אבל אפשר לנסות להפנות אותה לשני עובדי מחלקת המדינה האמריקנית, שעמלו הלילה (ב') דקות ארוכות על סידור דגלי ישראל וארצות הברית בזמן ששני האישים שוחחו בתוך החדר הסגור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

הדגלים הוצבו מחוץ לחדר הדיונים בבניין מחלקת המדינה בוושינגטון, והוכנו מבעוד מועד לקראת ההצהרה המתוקשרת של קרי ונתניהו. עובדי מחלקת המדינה, שהבחינו כי הדגלים אינם מוצבים כפי שדורשים כללי הטקס, עסקו ארוכות ביישור וייצוב העמודים.

כפי שניתן לראות בתיעוד ההכנות, העובדים המסורים לא ויתרו עד שהגיעו לתוצאה הרצויה. הם מתחו, צעדו לאחור לתצפת על התוצאה, חזרו שוב ליישר - וחוזר חלילה. כך במשך דקות ארוכות.

לרוע מזלם של השניים, עם יציאת הצוותים שהשתתפו בפגישה  מהחדר, נתקלו חבריה שוב ושוב בדגלים שהוצבו בקפידה. העובדים, שהבחינו בעבודתם יורדת לטמיון, חזרו למלאכת יישור הדגלים. הסאגה הזאת הסתיימה רק כשנתניהו וקרי יצאו מהחדר והגיעו לשאת הצהרות.