חשד: מפקד בבה"ד 1 הציץ לחיילות שעליהן פיקד

קצין בדרגת סגן, המשמש מפקד בבית הספר לקצונה בה"ד 1, חשוד שנהג להציץ לצוערות שהיו תחת פיקודו בזמן שהתקלחו והתבונן בהן עירומות. הוא הושעה מתפקידו, ובמצ"ח נפתחה חקירה לבירור נסיבות האירועים

הציץ לחיילות. אילוסטרציה (AP)

מפקד בבית הספר לקצונה בצה"ל בה"ד 1 הושעה מתפקידו בעקבות חשד שנהג להציץ לצוערות במקום בשעת שהיו מתקלחות. הקצין, בדרגת סגן, נהג להתחבא סמוך לחדר המקלחות של צוערות שהיו נתונות לפיקודו והתבונן בהן עירומות.

הפרשה נחשפה כשמפקדיו של המפקד הבחינו בהתנהגות חשודה מצדו ודיווחו על כך למפקד הבסיס, אל"מ ערן ניב. בעקבות החשד שהתעורר, החליט האחרון להשעות את הקצין מתפקידו ובמקביל החלה המשטרה הצבאית החוקרת לבדוק את הדברים.

הקצין החשוד שימש מפקד בגדוד "נחשון" של בה"ד 1, שאמון על הכשרת צוערים וצוערות המשויכים לחילות תומכי לחימה. בשיחה עם חדשות 2 באינטרנט אישר גורם בצה"ל את דבר המקרה וציין כי אם החשדות המדוברים אכן יתבררו נכונים, הרי שמדובר בתקרית חמורה מאוד.

מדובר צה"ל נמסר כי "בעקבות חשד להתנהלות בלתי הולמת של מפקד צוות בבה"ד 1, הנוגדת את ערכי צה"ל, החליט מפקד הבסיס להשעות את הקצין באופן מיידי ולהעביר את הטיפול למשטרה הצבאית החוקרת".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת