משפחתו של הנהג הדורס בדרום תל אביב: "זה לא היה פיגוע"

בכפר קאסם התאספו מכרים ובני משפחה של הנהג החשוד בביצוע פיגוע הדריסה הבוקר בתל אביב. קרוב משפחה של הנהג אמר: "אנחנו עושים הרבה למען השלום ודו הקיום ואנחנו גאים להיות אזרחי מדינת ישראל"

החשוד בדריסה, איסלאם איבראהים עיסא (חדשות 2)

קרובי משפחה ומכרים של הצעיר בן ה-22 מכפר קאסם החשוד בביצוע פיגוע הדריסה הבוקר בדרום תל אביב, מתעקשים כי מדובר בתאונת דרכים בלבד. "הצעירים בכפר בכלל לא יודעים מה זה 'נכבה'", הם מסבירים.

"אין סיכוי שזה היה פיגוע", טוען קרוב משפחתו ומוסיף: "רק בגלל שזה נפל ביום הנכבה עשו מזה פיגוע, מדובר בתאונת דרכים רגילה. אנחנו מקווים שאף גורם לא יקפוץ על העגלה ויתפוס טרמפ על חשבון המשפחה התמימה, שבסך הכל היה לבן שלה פנצ'ר ולא יותר".

משפחתו של החשוד בהריגת אדם אחד ופציעתם של 18 נוספים, היא משפחה מוכרת ומכובדת בכפר. לדברי בני המשפחה, הצעיר שנעצר מיד בתום האירוע, עוזר במשך שנים לפרנס את בני משפחתו ואת אביו הלוקה בסוכרת. מקורבים לצעיר אף מגלים כי לאחרונה בנה החשוד בית מתוך כוונה להינשא בקרוב.

הוריו סירבו להתייחס לחשדות הקשים המופנים נגדו, אך קרוב משפחה אחר, סיפר לחדשות ערוץ 2 באינטרנט: "אם תשאלו את האנשים ברחוב הם לא יודעים מה זה נכבה. מה יגידו הצעירים שלא יודעים מה זה ומאשימים אותם בפיגוע?". הוא הוסיף: "אנחנו עושים הרבה למען השלום ודו הקיום ואנחנו גאים להיות אזרחי מדינת ישראל".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הסלמה ביום הנכבה - סיקור מיוחד:

הנער הפלסטיני שנהרג "מככב" בכרזת האינתיפאדה

חשד לפיגוע דריסה בדרום ת"א: הרוג ו-18 פצועים

עד ראייה לפיגוע: "הוא לקח רמזור ודפק לבחורה בראש"

לוכד הנהג משחזר: "הצמדנו אותו לרצפה בכוח"

דיווח: "45 פצועים ברצועת עזה מירי טנק"

עימותים בגדה: הרוג במחסום קלנדיה

4 מפגינים סורים נהרגו מירי ברמת הגולן

ההרוג בדריסה: אביב מורג, בן 29 מגבעתיים

הרוג ו-15 פצועים בגבול ישראל-לבנון