6 ילדים בלי אמא ואבא

בבית חגי מנסים להתמודד עם אובדן חבריהם בפיגוע הירי ומבטיחים לסייע לילדים של טלי ויצחק איימס, שנשארו בלי אמא ואבא. "הם לא לבד", מדגישים ביישוב. "לא נוכל למלא את החסר, אך נעזור להם להתחיל את חייהם בצורה הטובה ביותר"

יום לאחר פיגוע הירי הקטלני בדרום הר חברון, מתקשים תושבי בית חגי לעכל את הטרגדיה בה נהרגו ארבעה חבריהם. "טלי ויצחק גידלו משפחה לתפארת", אומר הבוקר בכאב מאיר דנה-פיקאר, מכרם של בני הזוג שהותירו אחריהם שישה יתומים - הגדול בהם בן 24 והקטן בן 5.

השניים, שעלו לארץ מחבר העמים לפני 14 שנה, התמקמו בבית חגי וגידלו שני בנים וארבע בנות: דניאל (24), רות (19), אריאל (16), רוחמה (12), הודיה (9) ועוז (5). טלי הייתה מנהלת חשבונות ויצחק עסק בגננות. הם יובאו למנוחות בבית העלמין בהר הזיתים.

"זו משפחה אהודה ואהובה", מציין דנה-פיקאר ומבטיח כי הוא וחבריו ביישוב יעמדו לצד היתומים. "הם לא לבד", הוא מדגיש, "לא נוכל למלא את החסר, אך נעזור להם להתחיל את חייהם בצורה הטובה ביותר".

עודד מספרים חברים ביישוב על בני זוג שקטים וצנועים שלמרות הקשיים בחייהם התעקשו לסייע לזולת. לפני כחצי שנה חגגה המשפחה את הולדת התינוקת הראשונה של הבן דניאל ואת הפיכתם של טלי ויצחק לסבא וסבתא. "זו טרגדיה", מסכמים ביישוב, "פשוט קשה להאמין ולעכל".

פיגוע ירי בקריית ארבע - כל הדיווחים:

חמאס נטל אחריות: מברכים על הירי

הגיע לטפל - וראה שאשתו בין ההרוגים

4 הרוגים בפיגוע ירי בכניסה לקריית ארבע

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק