התפרעויות במחנה עופר: 3 פצועים קל

יממה לאחר הקריאה מצד ארגוני פלסטיניים לחדש את המאבק העממי, יצאו כ-200 פלסטינים לעבר הכלא שבו מוחזקים בכירים שנעצרו בהפגנות בבית לחם בתחילת השבוע. 3 שוטרי מג"ב נפצעו קל, 2 מפגינים נעצרו

מפגינים פלסטינים סמוך לירושלים, ארכיון (חדשות 2)

ההערכות במערכת הביטחון להפרות סדר באזור ירושלים התאמתו בצהריים עם תחילת ההתפרעויות במחנה עופר שמצפון לירושלים. עשרות שוטרים ולוחמי משמר הגבול הוזעקו למחנה עופר בניסיון להשיב את הסדר למקום. עד כה דווח על שלושה שוטרים שנפצעו קל.

כוחות הביטחון מדווחים על כמאתיים מפגינים פלסטינים שהגיבו לקריאות לצאת במאבק עממי במחאה על מעצרם של עשרה בכירים פלסטינים ביום ראשון האחרון בבית לחם. שני מפגינים נעצרו בעקבות ההתפרעויות.

לקראת חג הפסח הטיל צה"ל סגר כללי על שטחי יהודה ושומרון עד תום חול המועד. עם זאת, בכפוף לאישור המנהל האזרחי, במהלך הסגר יורשה מעבר במקרים הומניטאריים, רפואיים וחריגים. הכוננות הגבוהה תימשך עד לאחר החג השני.

אף על פי שהמשטרה אסרה על פעילי ימין לקיים את טקס זבח פסח סמוך לבית הכנסת החורבה ברובע היהודי ולעלות להר הבית, אנשי דת מוסלמים וגורמים בתנועה האיסלאמית קראו מאז יום שני למתפללים לבוא בהמוניהם ולהגן על מסגד אל אקצה.

אם החלטתם להישאר בבית - אתם מוזמנים לענות על החידון של המדינה - ואולי תנפשו בניו יורק

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק