חשד לניסיון פיגוע ירי בבנימין

כיממה לאחר פיגוע הדריסה בירושלים, פתחו אלמונים בירי לעבר ניידת סיור של משטרת בנימין בכביש 465. על הניידת זוהו סימני קליעים. כוחות צבא ומשטרה גדולים עורכים סריקות באזור בחיפוש האחר מבצעי הירי

חשד לניסיון פיגוע ירי הלילה (חמישי) באזור בנימין: אש נפתחה לעבר ניידת משטרה בכביש 465. לא היו נפגעים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שוטרי סיור מתחנת בנימין נסעו בכביש עוקף עבוד כשזיהו לפתע קולות ירי קרובים. הם המשיכו בנסיעה למרחק של כמה עשרות מטרים, ואז הבחינו בשמונה סימני קליעים על הניידת שבה נסעו. השוטרים דיווחו על התקרית לכוחות הצבא שיצאו לסריקות באזור בחיפוש אחר היורים.

האירוע הזה מלבה את המתיחות ההולכת וגוברת מול הפלסטינים, בעקבות פיגוע הדריסה אתמול בבירה. מוקדם יותר הערב יידו פלסטינים בקבוקי תבערה לעבר עמדת שוטרי משמר הגבול בשועפט.

יושב ראש הבית היהודי, השר נפתלי בנט, הגיב מוקדם יותר הערב לגל האירועים ומתח ביקורת חריפה על טיפול הממשלה בהפרות הסדר בהר הבית. "ממשלה שמסתתרת מאחורי בטונדות, במקום שהמחבלים יסתתרו מאחורי בטונדות, היא ממשלה ללא זכות קיום", אמר בנט. "ממשלה שלא יודעת להחזיר הרתעה וריבונות לעיר שלה ולספק ביטחון לאזרחים שלה בבירה ירושלים, היא ממשלה שאין לה זכות קיום".

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים הערב דיון עם בכירי המשטרה והשב"כ על המצב בירושלים. במהלך הדיון הנחה נתניהו לקדם את הריסת בתי המחבלים שביצעו את הפיגועים בירושלים בעת האחרונה.