אחרי התרסקות המזל"ט: 3 הרוגים בתקיפת צה"ל בעזה

מחבלים פתחו בירי פצצות מרגמה לעבר כוחות צה"ל, שפעלו סמוך לגדר המערכת באזור כרם שלום. בתגובה תקף כלי טיס של חיל האוויר את החוליה שביצעה את הירי. הפלסטינים מדווחים על שלושה הרוגים, שהשתייכו לזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי. לא היו נפגעים בקרב חיילי צה"ל

חילופי אש בדרום: שעות ספורות לאחר התרסקות המזל"ט ברצועת עזה, פעל כוח צה"ל באזור גדר המערכת בכרם שלום. לעבר הכוחות נורו פצמ"רים וחיל האוויר תקף את החוליה שירתה לעבר צה"ל. בתקשורת הפלסטינית מדווחים על שלושה הרוגים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

סוכנות הידיעות הפלסטינית "מען" מדווחת כי שלושה פלסטינים נהרגו בהפצצות, שבוצעו לטענתם על ידי מטוס סיור, דרומית מזרחית לחאן יונס. על פי הדיווח, שלושת ההרוגים משתייכים לזרוע הצבאית של הג'יהאד האסלאמי.

מדובר צה"ל נמסר כי "כלי טיס של חיל-האוויר תקף חוליית טרור של הג'יהאד האסלאמי הפלסטיני. דקות ספורות לפני שנתקפה, ביצעה החוליה ירי תלול-מסלול לעבר כוח צה"ל שעסק בפעילות מבצעית שגרתית בסמוך לגדר בדרום רצועת עזה. זוהתה פגיעה מדויקת במטרה. אין נפגעים לכוחותינו ולא נגרם נזק".

המזל"ט התרסק בגלל תקלה. ארכיון

הבוקר התרסק מזל"ט של צה"ל מסוג "רוכב שמיים" בדרום רצועת עזה, ככל הנראה בעקבות תקלה. בצה"ל פתחו בחקירת נסיבות התאונה. בנובמבר האחרון היה אירוע דומה, כשמזל"ט "רוכב שמיים" התרסק ברצועה במהלך פעילות מבצעית. כלי תקשורת פלסטינים דיווחו אז כי חמושים הפילו את מזל"ט צה"לי והשתלטו עליו בצפון הרצועה. מדובר צה"ל נמסר כי האירוע התרחש בשל תקלה טכנית וכי הוא מתוחקר.