בעקבות הפיגוע: מחסומים גם בצפון

בעקבות פיגוע הטרור שהתרחש בתל אביב וכן בשל המתיחות באזור הדרום, הציבה המשטרה מחסומים רבים בכבישים ובכניסות לערים שבאזור הצפון. המחסומים הוצבו כחלק מהעלאת הכוננות והיערכות המוגברת לאפשרות שיבוצעו פיגועים נוספים בימים הקרובים

כוננות בצפון, היום (פוראת נסאר)

בעקבות הפיגוע שהתרחש בשעות הצהריים בתל אביב, וכן על רקע הירי המתמשך מרצועת עזה, פרסה המשטרה מחסומים רבים בדרכים באזור הצפון. המחסומים הוצבו בהתאם להנחיית מפכ"ל המשטרה להעלות את רמת הכוננות ולהיערך לניסיונות מחבלים לבצע פיגועי טרור.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

גורמים במחוז הצפוני דיווחו כי בהתאם להוראת מפכ"ל המשטרה יוחנן דנינו להגביר את ההיערכות ברחבי הארץ, הציבו אנשי המחוז מחסומים בצמתים מרכזיים, וכן בכניסות לערים מחשש לחדירות מחבלים שינסו לבצע פיגועי טרור באזור.

בין השאר מוקמו מחסומים בכניסות לנצרת עילית ולטבריה, המתופעלים על ידי השוטרים המבצעים בידוק בכלי רכב לאיתור חשודים. השוטרים המאיישים את המחסומים - חמושים, ואף מתוגברים בעמדות ההיערכות על ידי ניידות משטרה נוספות.

עד כה לא דווח על אירועים חריגים או הפרות סדר שהתרחשו על רקע ההתלקחות בדרום. אך עם זאת ציין דובר המחוז הצפוני יהודה ממן, כי פריסת המחסומים הנרחבת הינה בהתאם להנחיות המפכ"ל להגברת הכוננות במחוז, כמו בשאר חלקי הארץ. "השוטרים נקראו לעבוד בשתי משמרות רצופות, ללא הפסקות ובכדי להיות מוכנים לכל תרחיש על רקע האירועים האחרונים", הסבירו במשטרה.