זובור בצנחנים: סמג"ד נעל קצינים, השליך רימון ופיזר גז מדמיע

לחדשות 2 באינטרנט נודע כי בשבוע שעבר נעל סגן מפקד גדוד בצנחנים את קציני המטה הכפופים לו בחדר, חבש מסכת אב"כ, השליך רימון עשן ופיזר גז מדמיע. אחרי כמה דקות הוא פתח את הדלת ותיעד אותם בורחים מהמקום. צה"ל: "אירוע חריג וחמור"

זובור בצנחנים (רויטרס)

קצין בכיר בחטיבת הצנחנים, המשמש סגן מפקד באחד הגדודים, היה אחראי ל"זובור" שנערך בשבוע שעבר לקציני המטה הכפופים לו. כך עולה מעדויות שהגיעו לידי חדשות 2 באינטרנט.

הסמג"ד נעל אותם בחדר, וללא על התרעה פוצץ במקום רימון עשן ופיזר גז מדמיע. הקצין דאג מראש לוודא שהקצינים לא יוכלו לצאת - והצטייד בעצמו במסכת אב"כ שחבש על פניו.

עדי ראייה סיפרו כי אחרי כמה דקות הסכים הסמג"ד לפתוח את הדלת, ולנגד עיניהם של חיילי הגדוד ההמומים, ברחו הקצינים מהחדר, תוך כדי מפקדם מתעד אותם במצלמתו.

בדובר צה"ל אישרו את הדברים ומסרו כי "מדובר באירוע חמור וחריג, המוכר ומטופל על ידי המפקדים בחומרה הראויה". גורם צבאי אמר לחדשות 2 באינטרנט כי הסמג"ד נמצא כעת בחופשה מחוץ לארץ, ולכשיחזור ימוצה התחקיר בנושא.

הדיווח הגיע אל המייל האדום של חדשות 2 באינטרנט. גם אתם מוזמנים לשלוח אלינו סרטון, תמונה, סיפור או קישור לאתר שיעניין את כולנו. סיפור מעניין במיוחד עשוי להתפרסם גם במהדורה המרכזית בחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת