אישום: קצין מבה"ד 1 צילם צוערות עירומות במקלחת

הפרקליטות הצבאית הגישה בסוף השבוע כתב אישום נגד קצין ששימש כמפקד צוות בבית הספר לקצינים. על פי כתב האישום, הקצין בדרגת סגן צילם סרטונים במכשיר האייפון שלו בהם תיעד את בנות הבסיס בזמן שהתקלחו והיו בשירותים. סניגורו מכחיש: "מדובר בקצין מצוין"

"צילם צוערות במקלחת ובשירותים". ארכיון (חדשות 2)

שערורייה בבית הספר לקצינים: קצין בדרגת סגן ששימש כמפקד צוות בבה"ד 1 נאשם כעת כי במהלך שירותו צילם באמצעות האייפון צוערות מתקלחות ועושות את צרכיהן בשירותים.

מדובר בקצין שהיה מפקד צוות במגמת "נחשון" של בית הספר לקצינים, הכוללת את מערך תומכי הלחימה. על פי כתב האישום, הקצין נהג לקחת את מכשיר האייפון שברשותו, וצילם במספר הזדמנויות סרטוני וידאו בהם "מככבות" צוערות בבה"ד 1 כשהן עירומות. על פי האישומים, הקצין תיעד אותן ללא ידיעתן בזמן שהתקלחו או שהתפנו בשירותים.

הפרשה נחשפה בעקבות מידע שהגיע למפקדיו של הקצין והועבר לידי המשטרה הצבאית. הסגן הצעיר הושעה מיד מתפקידו בבה"ד, ונפתחה חקירה נגדו שבסופה הוחלט להגיש נגדו כתב אישום. במהלך החקירה אף נאספו עדויות מכמה מהצוערות שהיו לכאורה בין המצולמות.

הקצין, שהשתחרר כבר מצה"ל, מכחיש בתוקף את האישומים נגדו. סניגורו, עו"ד עודד סבוראי, אמר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט: "מדובר בקצין מצוין שמכחיש מכל וכל את החשדות נגדו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת