רמי לוי: "המחבל לא עבד בסניף שלנו"

מנהל רשת שיווק השקמה, בה אירע פיגוע הדקירה באזור התעשייה במישור אדומים, טוען כי המחבל שתקף את לקוחות הסניף לא הועסק במקום. "אנחנו נערכים בהתאם למצב הביטחוני ולהנחיות המשטרה", אמר רמי לוי. "בסניפים במקומות רגישים אנחנו מציבים אפילו שני שומרים"

מנכ"ל רשת שיווק השקמה, רמי לוי, התייחס הערב (רביעי) לפיגוע הדקירה שאירע בסניף הרשת באזור התעשייה במישור אדומים, ואמר כי המחבל שתקף את הלקוחות שהמתינו בתור לקופות לא הועסק בסניף. "ניתן לומר בוודאות שהמחבל לא עבד אצלנו, הוא הגיע מבחוץ", אמר לוי לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"המחבל הגיע לסניף ודקר שני לקוחות", סיפר לוי. "שוטר שערך קניות בסניף והמאבטח ירו בו ופגעו ברגלו. הוא נפצע ולאחר מכן הם השתלטו עליו".

לוי הוסיף כי ברשת נערכים בהתאם למתיחות במצב הביטחוני. "אנחנו פועלים לפי מה שהחוק מחייב ואפילו מעבר לזה", ציין מנכ"ל הרשת. "אם ישנו צורך, אנחנו מציבים גם שני שומרים. זה יכול לקרות בכל מקום".

המנהל הדגיש שעל אף שמדובר באזור רגיש, ישנה נוכחות מוגברת של כוחות הביטחון במקום. "יש שם שמירה ומחסומים גם של הצבא", הבהיר לוי. "הגישה לסניף ולאזור התעשייה מאובטחת. נסיק מסקנות כיצד המחבל נכנס לסניף. לא ניתן להם לנצח אותנו ובכוונתנו לחזור מיד לשגרה". כמו כן, טען בעלי הרשת כי הוא לא מתכוון להפסיק העסקת עובדים ערבים בעקבות המקרה.

המחבל נורה ע"י המאבטח בסניף, זירת הפיגוע (חדשות 2)

אחר הצהריים נכנס פלסטיני חמוש בסכין לסניף רשת רמי לוי ודקר שני ישראלים, שנפצעו באורח בינוני. המחבל נורה על ידי המאבטח במקום. מפרטים ראשונים עולה כי סמוך לשעה 16:20 התנפל הפלסטיני על לקוחות בתוך סניף הסופרמרקט. אחד משני הפצועים הוא פרמדיק של מגן דוד אדום שניסה להתעמת עם המחבל ונפגע במהלך המאבק ביניהם.

צוותי מגן דוד אדום פינו שני פצועים מדקירות לבית החולים הדסה עין כרם בירושלים כשמצבם מוגדר בינוני. במקביל הגיע למקום מאבטח הסניף ששלף אקדח וירה בפלג גופו התחתון של המחבל. מצבו בינוני-קשה. כוחות ביטחון גדולים עורכים במקום בניסיון לברר האם למחבל היו שותפים לפיגוע.