הרכב החדש של נתניהו עולה לנו מיליון דולר

ראש הממשלה יקבל בקרוב רכב אאודי משוריין חדיש שיורכב מצמיגים חסיני ירי, תא ממוגן העמיד בפני קליעים וכן מנוע גדול במיוחד. מי שייסע עם נתניהו יתרווח על כיסאות חשמליים ומפנקים, מסך DVD רחב ויהנה ממתקן לשימור הלחות של סיגרים. והכל – על חשבון משלם המסים

נתניהו מקבל אאודי חדשה (חדשות 2)

ראש הממשלה בנימין נתניהו יקבל בקרוב מכונית חדשה ומפוארת: אאודי 8A משוריינת שתעשה עלייה לישראל. תפקידה הוא לאבטח ולהגן על ראש הממשלה ככל הניתן. מחירה - מיליון דולר. בהמשך צפויות להצטרך לשיירה הנוסעת של נתניהו עוד שתי מכוניות כאלו בעלות כוללת של 10 מיליון שקלים.

המכונית מיוצרת בעיקר עבור ראשי ממשלה ונשיאים והיא נכון להיום המכונית היקרה בישראל. הרכב המפואר והחדיש יכלול בתוכו מערכת מיגון ייחודית שתוכננה בשיתוף היחידה לאבטחת אישים בשב"כ. "ידיעות אחרונות" מגלה כי לרכב יש צמיגים חסיני ירי, תא ממוגן העמיד בפני קליעים ורימוני יד ובנוסף מערכת שיריון שמגדילה את משקלה של המכונית לכדי 3 טון. השב"כ אף פוצץ מכונית אחת בניסויים שנערכו בישראל כדי לבדוק את עמידותה בפני איומים שונים.

כדי להבטיח ביצועים הולמים צויד הרכב במנוע הגדול ביותר של דגם זה. צריכת הדלק שלה אם שאלתם, נעה בין 4 ל-6 קילומטרים לליטר. העיתון מדווח עוד כי מלבד אמצעי המיגון ייהנה נתניהו משלל של פינוקים הכוללים מושבים חשמליים, חלון שמש, DVD עם מסך רכב, מקרר משקאות ואף מתקן לשמירת לחות לסיגרים, אותם הוא נוהג לעשן.

האאודי החדשה שמיוצרת בגרמניה אמורה לשמש לא רק את ראש הממשלה אלא גם אח"מים זרים שיגיעו ארצה. בסביבת ראש הממשלה חיפשו עבורו בתקופה האחרונה מטוס חדש שיענה לצרכיו, אך כעת נראה שלמכונית המיוחדת לא תהיה בעיה להתחרות במה שיש לכלי התעופה להציע. אגב, היבואנית של הרכב, חברת צ'מפיון מוטורס, סירבה להגיב לעיתון על הדברים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק