צעדת שליט: השר איתן נגד התקשורת

השר לשיפור הקשר עם הציבור מיכאל איתן טוען שאין אמת בדברים לפיהם ביקש ראש הממשלה מהשרים שלא לצעוד יחד עם בני משפחתו של גלעד שליט. "אין פה עניין פוליטי, וזאת חוצפה לחשוב שאנחנו פועלים נגד הממשלה". איתן הוסיף כי המאבק לשחרור שליט חוצה את הקווים הפוליטיים, ובנוסף הבטיח שהוא יצטרף לצעדה בקטע האחרון שלה

משפחת שליט פתחה היום את יומה השני של הצעדה למען שחרור בנם גלעד, שנמצא בשבי החמאס כבר ארבע השנים. הבוקר, שוחחנו עם השר מיכאל איתן, שהבהיר כי ראש הממשלה לא התנגד לעובדה ששרים מהממשלה יצטרפו לצעדה למען גלעד.

"תפסיקו עם ההטעיות והניצול לרעה - זאת חוצפה", תקף השר איתן, "הצעדה ומי שמצטרף אליה הוא לא נגד, אלא בעד". בהמשך דבריו המשיך השר בקו התקיף, בביקורת שלא פסחה גם על כלי התקשורת. "אם אתם רוצים להפוך את הצעדה לעניין פוליטי זה עניין שלכם. תעזבו את הפוליטיקה בצד, כולנו בעד החזרת שליט".

השר הגדיר את הצעדה כאקט שבו מדינה שלמה הולכת אחרי הרצון שלה. "זהו מאבק משותף של המדינה ושל הממשלה להחזיר את גלעד הביתה, זהו צעד של הזדהות עמוקה. כשתסתיים הפרשה נחזור לעסוק בפוליטיקה", אמר איתן שיצטרף לצעדה בקטע האחרון שלה, מלטרון לבית ראש הממשלה בירושלים.

רוצים לדעת מתי הצעדה תעבור ליד ביתכם? - הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק