ג'ודי שלום-ניר-מוזס: "מתפללת שנצליח להירדם הלילה"

רעייתו של השר סילבן שלום, ג'ודי שלום-ניר-מוזס, כתבה בחשבון הטוויטר שלה כי מה שהכי כואב לה בפרשה הנוכחית היא שהילדים שלהם מספיק מבוגרים כדי לצפות בחדשות. קודם לכן השר שלום עצמו אמר כי מדובר בניסיון סחיטה פוליטי

חשבון הטוויטר של ניר-מוזס-שלום (חדשות 2)

רעייתו של שר האנרגיה והמים סילבן שלום מגיבה לראשונה לתלונה שהוגשה נגד בעלה. ב'ציוץ' בטוויטר כתבה הלילה ג'ודי שלום-ניר-מוזס כי החלק שכואב לה ביותר הוא שהילדים שלה מבוגרים מספיק לצפות בחדשות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"אני מתפללת שנצליח להירדם לכמה דקות אחרי שני לילות לבנים. כואב כל כך שהילדים בגיל שהם צופים בחדשות", כתבה שלום-ניר-מוזס.  

בעלה הגיב מוקדם יותר אתמול (א') ואמר כי "מדובר בניסיון פוליטי", זאת על רקע כוונתו להתמודד על תפקיד נשיא המדינה. אך כעת מתברר כי התפתחות חדשה עלולה לשנות את תמונת המצב בפרשה.

פרט לתלונה הבודדת שהוגשה נגד השר, ומתייחסת לאירוע שהתרחש לכאורה לפני 15 שנים ולכן חלה עליו התיישנות, חוקרי המשטרה נמצאים בקשר עם שתי נשים נוספות. בשלב זה לא ברור מה בפיהן, אך רק אם יחליטו להעיד המצב עשוי להשתנות.

השר שלום פנה כבר אתמול ליועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין וביקש ממנו לזרז את הטיפול בתלונת המתלוננת. הוא הדגיש בפניו שיעשה כל שיידרש ויהיה מוכן להתייצב ולמסור את גרסתו. "זה קמפיין ממוקד, ניסיון סיכול לפני מועמדותו", אמרו מקורביו.

המתלוננת: "הוא אמר שאני הולכת לשנות לו את החיים"

התלונה נגד השר מתייחסת לתקופה שבה כיהן כשר המדע. המקרה אירע לכאורה בעת ששהה במלון הייאט בירושלים ולדברי המזכירה ביקש ממנה להיכנס לחדרו. השר שלום אמר הבוקר לאנשיו כי מהפרטים שהעבירו לו אין לו מושג במי מדובר והוא אינו מכיר אישה כזאת שעבדה במחיצתו.

"הגעתי למלון, הוא אמר לי באיזה חדר הוא ונכנסתי לחדר שלו, שלא היה נעול", סיפרה המתלוננת לגלי צה"ל. "הוא ישב על המיטה הרחוקה כשהוא לבוש בחלוק מגבת לבן, וביקש ממני לבוא לשבת לידו - הוא אמר לי שאני הולכת לשנות לו את החיים. לא הבנתי במה מדובר".

"הלכתי לשירותים וכשיצאתי הוא לא ישב על אותה המיטה", סיפרה, "היה חדר נוסף והוא ישב על המיטה הזוגית שהיתה בו, וצפה בתכנית ספורט". היא הוסיפה כי כאשר הוא הזמין אותה לשבת לידו היא היתה מפוחדת. "לא הבנתי, הייתי מאוד מבוהלת. אני זוכרת את התחושה שהייתה כל כך לא נוחה, שאני לא יודעת אפילו מה אני צריכה לעשות", אמרה.

המתלוננת הוסיפה כי התייעצה עם חברות לאחר האירוע. אחת מהן היתה עורכת הדין אורנה ששון טמיר. "אורנה הסבירה לי את המשמעויות של הגשת התלונה וחשבתי באותו הרגע שזה גדול עלי ולא אוכל להתמודד עם זה", סיפרה המתלוננת. "הוצאתי מהראש את כל מה שהיה שם והמשכתי הלאה".

תלונה על עבירות מין נגד השר שלום - הסיקור המלא:

השר הבכיר שנגדו הוגשה תלונה הוא סילבן שלום

התלונה תיגמר בלא כלום? "אין סיכוי לכתב אישום נגד השר"

בדיקה: שר בכיר ביצע עבירות מין?