הטלפון האדום בלב סרטוני התעמולה

הליכוד השיק את הקמפיין הוויראלי הראשון שלו, עם סרטון אנימציה שמדמה מצב שבו הרצוג ולבני, מנהיגי המחנה הציוני, חוששים לענות לטלפון האדום שמצלצל בחדרם. אלא ששעות ספורות לאחר מכן, פרסם המחנה הציוני סרטון תגובה הפונה לנתניהו ושואל אותו: "מי בכלל יתקשר אליך?". צפו

סרטוני התעמולה מתחילים לצבור תאוצה: הליכוד השיק היום (שישי) את הקמפיין הוויראלי הראשון שלו, הלועג ליצחק הרצוג וציפי לבני. בסרטון האנימציה שרץ ברשת נראים שני מנהיגי המחנה הציוני כשהם נמנעים מלענות לטלפון האדום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

שעות ספורות לאחר מכן, הגיע סרטון התגובה של המחנה הציוני. לאחר שנשמע צלצול הטלפון, פונה קריין התשדיר לנתניהו ואומר: "ביבי, השאלה היא לא מי יענה לטלפון, השאלה היא מי בכלל יתקשר אליך. האירופאים שבגללך מעדיפים להקשיב לפלסטינים? או האמריקאים שטרקו לך את השפופרת בפרצוף? אף אחד בעולם כבר לא מוכן לדבר איתך, לא בטלפון ולא בשום דרך אחרת".

גם ציפי לבני עצמה הגיבה לסרטון של מפלגת הליכוד וגינתה את הרעיון השובניסטי העומד מאחוריו, לטענתה. "נגמרו הימים שאפשר לבנות קמפיין הפחדה על העובדה שאני אישה", אמרה לבני לחדשות 2. "האמת שביבי יודע את האמת, כי הוא זה שקרא לי לענות יחד איתו לטלפונים האדומים כשהוא לא ידע מה לענות".