פלסנר: "נתניהו הוא ראש ממשלה מסוכן"

יו"ר הוועדה לגיבוש חוק הגיוס החדש, ח"כ יוחנן פלסנר, יוצא בריאיון לעיתון "ידיעות אחרונות" בביקורת חריפה נגד רה"מ נתניהו. "אם לא יחליט להתנתק מהמפלגות החרדיות - הציבור ייאלץ לנתק אותו מהכסא", תוקף פלסנר. הבוקר יפורסמו ממצאי הוועדה שבראשה עמד

מתקפה חסרת תקדים, פלסנר (חדשות 2)

יו"ר הוועדה לגיבוש חוק הגיוס החדש, ח"כ יוחנן פלסנר, יוצא בביקורת חריפה נגד ראש הממשלה נתניהו בעקבות החלטתו לפזר את הוועדה שבראשה עמד. "אם נתניהו לא יקבל החלטה להתנתק מהתלות במפלגות החרדיות, הציבור צריך לקבל החלטה לנתק אותו מכסא ראש הממשלה", מצהיר פלסנר בריאיון לעיתון "ידיעות אחרונות".

"ברגע האמת, ראש הממשלה נתניהו בחר להיכנע כניעה מלאה למפלגות החרדיות. לא קצת, אלא כניעה מוחלטת". מצהיר פלסנר שעות ספורות לפני פרסום מסקנות הוועדה ומוסיף: "אני שמח שלפחות הצלחתי לגרום לנתניהו לחשוף את העמדות

"הדברים שאמר לי נתניהו בשיחות אישיות, על הצורך בגיוס חרדים והסכנה שבמצב הנוכחי - הכל היה אחיזת עיניים", תוקף פלסנר. "נתניהו בחר את החרדים על חשבון האינטרס הלאומי ולכן הוא ראש ממשלה מסוכן".

הבוקר בשעה 10:00 יפורסמו ממצאי הדוח

דריכות שיא נרשמת במערכת הפוליטית לקראת פרסומן של מסקנות ועדת פלסנר לשוויון בנטל הבוקר בשעה 10:00. בסביבתו של ראש הממשלה נתניהו הפעילו אתמול לחצים כבירים על יושב ראש הוועדה, ח"כ יוחנן פלסנר, ויו"ר קדימה שאול מופז בניסיון למנוע את פרסום מסקנות הדוח - מהלך שצפוי להחריף עוד יותר את הקרע בתוך הקואליציה.

אמש אף גויס למאמץ גם נתן אשל, מקורבו של ראש הממשלה נתניהו וראש סגל לשכתו לשעבר, אולם עד כה המאמצים לא נשאו פרי. חברי הוועדה, ביניהם אנשי מקצוע ופולטיקאים, פנו לפלסנר בבקשה שלא להציג את המסקנות כמסמך עליו חתומים כל חברי הוועדה, משום שעבודתם הופסקה בטרם עת.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת