שר הביטחון ברק בברכה לפסח: "בחירות תוך שנה"

לרגל חג הפסח העלה שר הביטחון ברק ברכה מצולמת לעמוד הפייסבוק שלו. בסרטון מדגיש השר את כוחה ועוצמתה הביטחונית של מדינת ישראל בימים אלו, ואת החשיבות בהיערכות לעמידה באתגרים שלפנינו. לטענתו: הבחירות לכנסת יתקיימו בעוד פחות משנה, וזה הזמן להיערך

כמו מנהיגים רבים בארץ ובעולם, החליט גם שר הביטחון אהוד ברק לברך את חבריו ברשתות החברתיות, בברכת חג פסח שמח וכשר.

בברכה שהעלה לדף הפייסבוק שלו, מציין ברק בפני הגולשים כי "כשר ביטחון, אני שמח שערב חג החירות מדינת ישראל חזקה מתמיד, ועומדת בהצלחה בפני אתגרים מדיניים וביטחוניים, מהסבוכים שנוצרו בדרכה". בהמשך דבריו הוסיף ברק כי "אנו ממשיכים לחזק את עוצמתה של מדינת ישראל כך שתיוותר חזק ובטוחה בעצמה, תדע לעמוד בכל אתגר שיוצב לפניה, ולהגן בכוח עצמה בכוחותינו שלנו, על עצמאותנו וריבונותינו".

"התקופה בין פסח ליום העצמאות ובדרך יום השואה ויום הזיכרון לחיילי צה"ל ומערכות ישראל, היא תקופה שמזכירה לנו את המסלול הארוך שעברנו, הציווי לזכור כל שעברנו, ואת המעבר מעבדות לחירות בימים ההם, ומחורבן ושואה לתקומה בזמן הזה. הזיכרון הזה הוא מקור כוחנו בכל דוד ודור והוא שיעמוד לנו גם במבחנים שלפנינו", אמר שר הביטחון.

"מפלגת העצמאות - הכתובת הטבעית והאמיתית ביותר"

בהמשך דבריו, הדגיש ברק את החשיבות שהוא רואה בשמירה על קשר עם הגולשים. "אני וחבריי למפלגת העצמאות רואים חשיבות רבה לשמור עמכם הגולשים על קשר רצוף ופורה, אני שמח שבאמצעות הרשתות החברתיות אנו מצליחים לפתח כר לדיון ער בכל סוגיה שהיא - זוהי מהות הדמוקרטיה".

"להערכתי, הבחירות הבאות לכנסת תיערכנה בסבירות גבוהה בתוך שנה מהיום, זה הזמן הנכון להתחיל לפעול. למי שאכפת ממדינת ישראל, אין כתובת יותר טבעית ואמיתית מאיתנו - מפלגת העצמאות. מנהיגות שיש לה אומץ לקבל החלטות וכוח לבצע אותן. אני מאחל לכל בית ישראל, על כל קבוצותיו ועדותיו חג כשר ושמח, ואומר- בואו הצטרפו אלינו", קרא.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת