מופז: "לבני סיימה את דרכה בקדימה"

ח"כ שאול מופז הודיע הבוקר על כוונתו להתמודד מול יו"ר קדימה בפריימריז ותקף את התנהלותה במפלגה: "נגרמו נזקים כבדים מאוד מהתנהלות חלשה ומגומגמת של לבני", אמר בכנס בפני בני נוער. "החל המסע להחלפת נתניהו"

זמן קצר לאחר שהודיעה יו"ר קדימה ציפי לבני על כוונתה לקיים את הבחירות לראשות המפלגה בסוף חודש מרס, ח"כ שאול מופז הודיע על כוונתו להתמודד מולה ותקף את התנהלותה.

במפגש עם שמיניסטים שערך המרכז להעצמת האזרח באוניברסיטת תל אביב, שהעברנו בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט, אמר מופז כי "החל המסע להחלפת שלטונו של ראש הממשלה בנימין נתניהו", ובכך הצהיר על כוונתו להתמודד על ראשות המפלגה. מופז תקף את יושבת הראש הנוכחית "חברת הכנסת ציפי לבני סיימה את תפקידה כיו"ר קדימה, ונגרמו נזקים כבדים מאוד מהתנהלות החלשה והמגומגמת שלה. אני קורא לכל החברים ולכל התומכים ולכל הבוחרים של קדימה ושל מדינת ישראל להצטרף אלי למסע הזה ולהחזיר את קדימה למקומה הטבעי במדינה למען עתיד אזרחי מדינת ישראל".

"על מנת לשנות את שיטת הממשל יש לשנות את השלטון בישראל", הוסיף מופז. "על כן אני רוצה להודיע את ההודעה הבאה בעקבות הבחירות הפנימיות ולומר: היום החל המסע להחלפת נתניהו, ואני הולך להוביל את המסע הזה. ראשיתו, הוא החזרת ישראל למסלול הנכון החברתי והציוני".

בשעה 10:30 תכנס יו"ר האופוזיציה מסיבת עיתונאים ובה תמסור את ההודעה באופן רשמי. המתמודד היחיד שהודיע על כוונתו להתמודד מול לבני על ראשות המפלגה הוא ח"כ שאול מופז. חברי הכנסת מאיר שטרית ואבי דיכטר, שהתמודדו בפעם הקודמת, טרם הודיעו על כוונתם להתמודד מולה.

בכנס שנערך הבוקר,  נשא ח"כ מופז דברים בפני 200 תלמידי כיתות י"ב בנושא שינוי שיטת הממשל, חוק טל ועניינים נוספים שעל סדר היום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת