בחודש הבא: ועידת גלובס לעסקים לשנת 2011

השנה שעברה על הכלכלה העולמית הייתה קשה מאוד, ונראה ששנת 2012 לא תהיה פשוטה יותר. ועידת גלובס לעסקים לשנת 2011 שתיפתח בחודש הבא, תסקור נושאים ביניהם האביב הערבי וישראל, דיור בר השגה והפריפריה. כלכלנים מעריכים ששנת 2012 עתידה להיות צומת התרחשויות כלכליות וחברתיות

ועידת העסקים לשנת 2011. בחודש הבא (חדשות 2)

המושב הראשון של ועידת גלובס לעסקים 2011 יתקיים בחודש הבא, ויעמוד בסימן המאזן המשתנה של הכוחות המובילים בעולם והקשר ההולך ומתהדק בין השווקים. קשר זה יוצר עולם חדש, בו כבר לא ניתן לנתק את ההשפעה ההדדית והמיידית שבין כלכלות שונות. את הוועידה נעביר בשידור חי בשידור חי בחדשות 2 באינטרנט.

ועידת גלובס לעסקים תתקיים בין התאריכים 12-11 בדצמבר בתל אביב. על פי הערכות של כלכלנים, שנת 2012 תהיה צומת של התרחשויות כלכליות וחברתיות שעיקרן בגוש האירו המתמודד עם מספר חברות המתקשות להתמודד עם חובותיהן ונמצאת על סף פשיטת רגל. "אנחנו לא רחוקים מתרחיש דומה למשבר הפיננסי של 2008", אמר לאחרונה ג'ים אוניל, מהכלכלנים המובילים בעולם ואורח מושב הפתיחה של ועידת ישראל לעסקים 2011 של גלובס, בתגובה למשבר באירופה.

הוועידה תתקיים השנה בסימן "2012 שנת אזהרת רווח בעולם - תהפוכות וצומת התרחשויות גלובלי ולוקלי". הוועידה השנה שמה לה למטרה לנתח את מכלול התהליכים והגורמים המשפיעים על הכלכלה העולמית והמקומית. בנוסף, יעלו מושבי דיון שיעסקו בנושאים הבוערים העומדים על סדר היום ביניהם ישראל והאביב הערבי, יציבות כלכלת ישראל, דיור בר השגה, הפריפריה מתקרבת למרכז ועוד.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת