האם רני רהב ישכנע אתכם לטוס לטורקיה?

רני רהב הוא הדובר החדש של נספחות התיירות של טורקיה בישראל ומעתה ינסה להחזיר את הנופשים הישראלים לקלאבים של המדינה השכנה. "אני חושב שרוב הישראלים חושבים שההצעות לנופש, החל מהתרבות ועד לנופים, אין להם אח ורע מבחינת המחיר", מסביר רהב, וטוען כי אין בכוונתו להיכנס ליחסים הפוליטים בין שתי המדינות

היחסים עם טורקיה נמצאים בשפל המדרגה כבר זמן רב ובמשרד התיירות הטורקי החליטו לעשות מעשה וגייסו את רני רהב, היחצ"ן מספר 1 בישראל, בשביל לשפר את המצב, וגם כדי להחזיר את הישראלים למדינת הקלאבים והנופש.

משרד "רן רהב תקשורת" יעמוד כעת בראש מערך יחסי הציבור של נספחות התיירות של ממשלת טורקיה בישראל ו"ימכור" את טורקיה מחדש לישראלים. "אני חושב שרוב הישראלים חושבים שההצעות לנופש, החל מהתרבות ועד לנופים, אין להם אח ורע מבחינת המחיר וגם מבחינת המרחק עבור התייר הישראלי", הסביר רהב בתוכנית "שש עם סיוון רהב מאיר", ולא פספס את ההזדמנות להתחיל את עבודתו היחצנית. "אני בטוח שהרבה מאוד ישראלים מחכים רק שהשמש תחזור כדי לקפוץ לשכנה".

רהב, לדבריו, מתרחק מפוליטיקה כמו מאש. "אנחנו מבדילים בין תיירות לפוליטיקה. אנחנו לא מדברים על פוליטיקה בכלל", הוא מסביר. "אין לי כוונה להיכנס ליחסים בין מדינות. יש לי כוונה להיכנס ליחסים בין אנשים. אני בטוח שהעם הטורקי והעם הישראלי מבינים כמה השכנות חשובה לנו ולהם", הוסיף רהב.

כחלק מעיסוקיו של רהב, הוא מדברר גם את אחת מרשתות המלונות הגדולה בישראל. עם זאת, לטענתו הוא לא ייכנס לסתירה פנימית בין הרצון לעודד את הישראלים לבלות בישראל, ברשת המלונות אותה הוא מייצג, או בטורקיה. "אנחנו נמליץ לישראלים גם וגם. הישראלי של היום גם מבלה בארץ וגם בחו"ל", אומר רהב. "כשהוא יבוא לבלות בארץ נמליץ לו על המלונות. אני שמח מאוד שהישראלי של היום נוסע הרבה והוא יוכל לנסוע הרבה בארץ וגם לטורקיה".