יחימוביץ' ליו"ר דירקטוריון פלאפון: "להדיח את המנכ"ל"

על רקע המשך המאבק בין עובדי חברת הסלולר להנהלה פנתה יו"ר מפלגת העבודה במכתב לשאול אלוביץ' בו ביקשה ממנו לכנס את דירקטוריון החברה, שבראשו הוא עומד, כדי להביא להדחתו של המנכ"ל גיל שרון. "הוא מתעמר בעובדיו, שבמשך שנים אפשרו לו לקבל עשרות מיליוני שקלים", האשימה

"שרון מתעמר בעובדיו". יחימוביץ' (חדשות 2)

בעקבות שביתת העובדים בחברת פאלפון, והדיווחים על צעדים קיצוניים של ההנהלה, פנתה הערב יו"ר מפלגת העבודה שלי יחימוביץ' ליו"ר דירקטוריון "פלאפון", שאול אלוביץ' וביקשה ממנו לפעול להדחתו של מנכ"ל החברה גיל שרון. זאת, בשל מה שהיא מגדירה כ"התנכלויותיו לעובדיו וניהולו הכושל - ששכר מופקע בצידו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

"לא העובדים אחראים להידרדרות במצבה של פלאפון", כתבה יחימוביץ' לאלוביץ', "אלא גיל שרון, שמכהן יותר מדי שנים בתפקידו ועסוק בימים אלה בלהשמיד את שאריות המוניטין של פלאפון במאבקו בעובדים". יו"ר העבודה המשיכה ותקפה את תפקודו של מנכ"ל החברה: "תחת הנהלתו של שרון מציגה פלאפון הרעה מתמשכת בתוצאותיה, בין היתר משום שלא נערכה כראוי לפתיחת שוק הסלולר לתחרות".

יחימוביץ' הוסיפה ופירטה את התנהלותו הכושלת, לטענתה, של המנכ"ל, ואמרה כי "כל אלה לא הפריעו לגיל שרון לקבל שכר אסטרונומי ומנותק מהמציאות, בעלות של יותר מ-36 מיליון שקלים מאז שמונה למנהל החברה".

"מתעמר בעובדים"

לא נמסרה תגובה. שרון (חדשות 2)

"שרון מתעמר באותם עובדים שבמשך שנים אפשרו לו לקבל עשרות מיליוני שקלים בשנים בהן החברה שגשגה, בהיעדר תחרות בשוק", הוסיפה. "לא ירחק היום שבו נוסף להתקוממות העובדים תגבר הנטישה ההמונית של הלקוחות שלא יהיו מוכנים להיות חלק מחברה שהמנכ"ל שלה מתעמר בעובדיה".

בסוף דבריה, ביקשה יו"ר העבודה מאלוביץ' כי יכנס את דירקטוריון החברה לדון בהדחתו של גיל שרון מתפקידו כמנכ"ל החברה והחלפתו באדם ראוי ומתאים יותר. "בוודאי תסכים איתי כי הדבר יסייע בידך להצדיק את ההשקעה הכספית הגדולה שלקחת על עצמך בעת רכישת 'פלאפון'", נכתב.

מחברת "פלאפון" נמסר: "אין תגובה"