ועכשיו: גם לצפות בסרט אפשר בפייסבוק

ענקית הקולנוע "וורנר בראדרס" משיקה בימים אלו אפליקציה מיוחדת, באמצעותה יוכלו חבריה בפייסבוק לצפות בסרט באורך מלא - ברשת החברתית. במהלך הצפייה תוכלו להגיב ולנהל שיחה עם החברים בכל מקום בעולם. בינתיים, זמין השירות רק בארה"ב

דף הבית של "וורנר" בפייסבוק (פייסבוק)

הצפייה הישירה מגיעה לפייסבוק: ענקית הקולנוע "וורנר בראדרס" מתכוונת בימים הקרובים להתחיל להקרין בדף ה"פייסבוק" שלה סרטים באורך מלא מבית היוצר של החברה. המהלך ייפתח בבדיקת תוכנה מיוחדת שתאפשר השכרת סרטים בתשלום בדף "הפייסבוק".

הסרט הראשון שיוצע להשכרה הוא "האביר האפל" מסדרת סרטי באטמן, שהיה שובר קופות בקולנוע. חברי דף הפייסבוק של וורנר יוכלו להשכיר את הסרט ל-48 שעות בתמורה לשלושה דולרים, ויוכלו לצפות בו מתי שיחפצו - דרך דף החברה. לחלופין, ניתן להשכיר את הסרט באמצעות "פייסבוק קרדיט", מערכת תשלום ייחודית של הרשת החברתית, בה ניתן לצבור ניקוד באמצעות גלישה באפליקציות שונות בפייסבוק.

תגובות והערות עם החבר בקצה השני של העולם

בהודעת וורנר נמסר כי האולפנים רואים ברשת החברתית קרקע פורייה לצפייה בווידאו לפי דרישה. "פייסבוק הפכה ליעד יומי של מאות מיליוני בני אדם", אמר נשיא החברה תומאס גיווק. "פריסה דיגיטלית חדשנית מאפשרת לסרטים שלנו להיות זמינים באמצעות הפייסבוק וזה מספק לצרכנים שלנו דרך קלה ונוחה לצפות וליהנות בסרטים באמצעות הרשת החברתית הגדולה בעולם".

במהלך הסרט יוכלו הצופים לפרסם תגובות, הערות ולנהל שיחה עם חבריהם בקצה השני של העולם שצופים בסרט באותו הזמן. בשלב זה תהיה התוכנה זמינה רק בארצות הברית, ובחודשים הקרובים היא צפויה להיות זמינה במדינות נוספות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק