האייפד יעלה לכם 2,249 שקלים

8 חודשים אחרי שיצא למכירה בארה"ב והפך ללהיט, הגיע לישראל האייפד בגרסה תומכת עברית. במסיבת עיתונאים שהועברה בשידור חי באתר, חשפו נציגי החברה את המחיר: 2,249 שקלים לדגם הבסיסי, שמגיע ללא גישה סלולרית. המחיר לא כולל את עלות כרטיסי המיקרו-סים

שמונה חודשים אחרי ההשקה המוצלחת בארה"ב, הושק היום מכשיר הסלולר המתקדם "אייפד" גם בישראל. ההשקה הרשמית של חברת iDigital, המשווקת הרשמית של האייפד בישראל, הועברה בשידור ישיר באתר חדשות 2 באינטרנט, מחנות "אפל" שבדיזינגוף סנטר.

מחיר הדגם הבסיסי של האייפד בחנויות iDigital עומד על 2,249 שקלים, כך הודיעו נציגי החברה במסיבת העיתונאים. הדגם הבסיסי הוא 16 ג'יגה ואין לו גישה סלולרית. החברה תמכור גם דגמים סלולריים וכרטיסי מיקרו-סים של חברת פרטנר. הדגם הבסיסי יימכר גם ברשת אופיס דיפו.

עלות כרטיסי המיקרו-סים: ג'יגה אחד - 48 שקלים, 5 ג'יגה - 98 שקלים. חבילות הגלישה הן ללא התחייבות ולא כוללות את מחירו הראשוני של המיקרו-סים.

מכשיר האייפד הפך ללהיט ברחבי העולם, כשהוא משלב בתוכו טכנולוגיות חדישות וחיבור מהר לרשת האינטרנט, מה שהביא את הלקוחות לרכוש אותו בהיקפים גדולים. אפל הודיעה לפני מספר שבועות כי היא צפויה למכור למעלה מ-15 מיליון יחידות אייפד השנה, מספר גבוה בהרבה מאשר המכשירים המבוססים על טכנולוגיית "אנדרואיד".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק