קוצ'ר מחמיא לישראלים: "מדהימים"

בין המשתתפים בכנס שנערך בגני התערוכה בת"א, בלט הכוכב האמריקני שהגיע כדי לדבר על מהפכת הרשתות החברתיות, והסביר איך הוא מעדכן בכל יום חמישה מיליון מעריצים דרך הטוויטר שלו. בנוסף הוא החמיא לגולשים בישראל: "מדהימים, במיוחד הצעירים". מוקדם יותר נפגש עם גולשות חדשות 2 בפייסבוק - חן ודניאל הררי לארוחת בוקר

כנס בזק אקספו יצא לדרך הבוקר בגני התערוכה בת"א. כאן בחדשות 2 באינטרנט העברנו את הכנס בשידור ישיר לאורך כל היום.

במוקד הכנס, שעוסק גם השנה בחידושים המרכזיים ברשת האינטרנט, בחיבור שלה למדיות שונות כמו הטלוויזיה ובצריכת תכנים מיוחדים, עלה להרצות השחקן אשטון קוצ'ר. קוצ'ר מוביל בשנים האחרונות את מהפכת הרשתות החברתיות בעולם, כאשר בין היתר הוא דואג לעדכן באופן קבוע את חשבון הטוויטר שלו, אחריו עוקבים לא פחות מחמישה מיליוני מעריצים.

מבחינת העתיד, קוצ'ר ציין כי הוא מאמין בכוחן של הרשתות החברתיות, שכבר יצרו שינוי בפני המדיה. "הרשתות החברתיות ישנו את האופן שבו צורכים תוכן – לא עוד אוסף של עדכונים, אלא מידע שיוצג בצורה מסודרת", אמר לנוכחים. "כבר היום אני צורך יותר מ-20% מהתוכן הטלוויזיוני באמצעות אפל-TV. אני מעריך שגם גוגל TV יעשה שינוי בתחום".

בהמשך החמיא קוצ'ר לקהל הגולשים הישראלים. "האנשים בישראל מדהימים, ובמיוחד הצעירים שבהם. אני חושב שיש בערך 3,000 המצאות של חברות סטארט אפ ישראליות רק בשנה האחרונה – וזה נתון מדהים". הוא ציין בנפרד את פרויקט פיתוח המכונית החשמלית של שי אגסי, וזיכה אותו בשבחים רבים.  

גולשות חדשות 2 בפייסבוק נפגשו עם אשטון

משתלם להיות "חברי מערכת" של חדשות 2: הבוקר כבר הספיקו להיפגש חן ודניאל הררי, הזוכות בתחרות הגדולה שערכנו בשבועות האחרונים, להיפגש עם הכוכב ההוליוודי אשטון קוצ'ר בכנס "בזק אקספו".

חן ודניאל שוחחו עם אשטון, שהגיע אתמול לישראל עם אשתו דמי מור, הצטלמו איתו ואף סיפרו לו על הפעילות של חדשות 2 בפייסבוק - כך הן זכו בפרס הנכסף.

חדשות 2 בפייסבוק הפיצו בחודש שעבר את אפליקציית "חברי המערכת", בה יכולים חברי חדשות 2 בפייסבוק לזכות במתנות, שאחת מהן הייתה ארוחה עם קוצ'ר.

כמויות אדירות של פוסטים עם פרסומים הגיעו לדף "חברי המערכת" בפייסבוק. חברים רבים ניסו להיות אלו שיחשפו את הסקופ הבא, ויזכו לאכול עם השחקן, אך כאמור מנצחת יש רק אחת, וזו הייתה חן הררי.

למרות זאת, סיפורים רבים שפרסמתם בפייסבוק הגיעו בסוף אלינו לחדשות 2 באינטרנט. כך למשל, פתח אבי מזרחי את המרוץ שלו עם פוסט מסקרן על הדרמה בתחרות ה"טופ מודל" באוסטרליה, כשמנחת תכנית הריאליטי הכריזה בטעות על הזוכה הלא נכונה.

לאחר בדיקה פרסמנו את הסיפור בחדשות 2 באינטרנט, והתגובה היתה מיידית. הסיפור פורסם באתרי אינטרנט רבים בארץ, משתמשי פייסבוק חלקו את הלינק עם חבריהם ואפילו מבזקי הבוקר בטלוויזיה שידרו את הקטע מספר פעמים.

רוצים להשתתף במשחקים נוספים ולקבל עדכונים ראשונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק